Екскурсії в Таїланді Паттайя Відгуки

Відгуки туристів про Паттаї
Секс-туризм в Паттаї

Відгуки про Паттаї: відгуки туристів на «Тонкощах туризму»

Я вже три роки не була у Паттаї і дуже скучила по моєму улюбленому місту і дочекатися не могла коли нас на автобусі привезуть туди з Бангкока.Ми вибрали той же готель в центрі міста, в якому відпочивали в минулий раз.Це дуже хороший чотиризірковий готель, біля якого знаходяться багато кафе, масажних салонів і магазинів.Цього разу ми вирішили не їздити багато не екскурсії, тому що і до цього багато подивилися.Але я не могла не поїхати в мій улюблений сад Нонг-Нуч і ми чудово провели там пів дня, гуляючи по ньому.Майже щодня ми їздили купатися на острів Ко-Лан. Це, звичайно, зручніше за все робити на катері.Це хоч і дорожче, але зате багато часу в дорозі не втрачаєш і тебе довозять прямо до пляжу.Ще ми скористалися безкоштовною оглядовою екскурсією по Паттайя. Хоч вже і всі це бачили, але все одно було дуже цікаво потрапити на ювелірну фабрику.Там я купила золоте кільце і декілька виробів з перлів. Ще ми плануємо поїхати в Паттайї на Новий рік.Це ж так здорово опинитися в теплі після російської зіми.Билі в Паттаї в травні 2014 року. Готель на півночі, 3 зірки, обслуговування непогане, але наступного разу будемо брати трохи ближче до центру.Тез тур свої екскурсії сильно не нав'язував, але ми й так збиралися брати у вуличному агентстві, за ціною вигідніше.Коммендантскій годину був, але, по-моєму, взагалі ніхто його не дотримувався, після півночі кілька разів проходили повз поліцейських, ніхто ні слова не сказав, ну що тут скажеш, Паттайя за рахунок туристів живе.
Одне було розчарування, обгоріли, втратили через це кілька днів відвідування моря)) На острова так і не потрапили, часу не вистачило на все, загоряли на пляжі Вонгамат, відносно чистий.
Сподобалася Walking street своїми барами, приголомшливо відіграють місцеві рок-групи.

Ксенія вважає, що тут добре: відпочивати дітям і молоді, відпочивати індивідуально, купатися-засмагати на пляжі, зіграти весілля або відзначити її річницю, займатися шопінгом, їздити по екскурсіях

Источник: tonkosti.ru

Похожие статьи:

  1. Екскурсії в Таїланді на Пхукеті
  2. Екскурсії в Таїланді Паттайя
  3. Екскурсії в Таїланді Паттайя Ціни