Тайланд Відпочинок Гарячі

Tury Центральний Таїланд

Туры в Таиланд Гарячі тури в Тайланд замовляйте в листопаді 2013!  
Від 27 тис. руб. на людину (при двомісному розміщенні на 10 днів)

 

Багато любителів екзотичних вражень вибирають для відпочинку саме Тайланд.Ця країна стала вельми популярна серед багатьох людей, завдяки чудово розвиненій туристичній інфраструктурі.Відпочинок в Таїланді воліють і самотні люди і ті, хто вирішив провести відпустку з сім'єю, не дарма його називають райським куточком.Практично всі, хто хочуть зробити свою відпустку незабутнім вибирають.Саме тут є можливість отримати заряд бадьорості, енергії та відпочити від міської суєти.

 

Хотілося б приділити окрему увагу основним курортам в Таїланді.Отже, на першому місці за популярністю знаходиться острів Пхукет. Тури в Пхукет вельми привабливі для любителів океанічної риболовлі.Відпочинок в Пхукет також славиться багатими та комфортними готелями, чистими пляжами і незабутньою, красивою природою.Пляж Патонг є центром нічного життя на Пхукеті. Тут розташовано більше 150 барів, пабів, дискотек і Go-Go (А Go Go) барів.Паби, бари і A Go Go бари на пляжі Патонг найпопулярніше місце на острові в нічний час доби.

 

Отдых в Таиланде Наступний курорт Тайланда - це Паттайя. Відпочинок в Паттайя воліє особливо молодь, так як Паттайя особливо багатий на різні розважальні заклади і є основним центром нічного життя.

 

Острів Самуї хоча і не повністю досліджений, але все, же велика частина його пляжів дуже полюбилася туристам.Багато повертаються сюди не раз. У Таїланді швидкими темпами розвиваються й інші курорти, наприклад Пхі Пхі, Ко Чанг.Вибираючи їх для відпочинку, у людей з'являється можливість побувати в незабутніх райських місцях і отримати нові екзотичні відчуття.

 

Вибираючи відпочинок в Таїланді, необхідно враховувати, що там два основних типи клімату: тропічний клімат савани і тропічний мусонний клімат південних і південно-східних районів.Середня річна температура повітря становить +28 градусів, середня вологість повітря - 50%.У центральній частині країни, де розташований Бангкок, розрізняють три сезони: жаркий (березень-травень), дощовий (червень-жовтень), і прохолодний (листопад-лютий).Сезон дощів, хоча має таку назву, не такий страшний, дні стоять спекотні, і перериваються НЕ 2-3 години освіжаючим проливним дощем.

 

Для отримання максимального задоволення від відпочинку, а також чисто економічної вигоди, ми допоможемо Вам у виборі кращого туру в Тайланд з Ростова (можливо навіть ми зможемо знайти для вас).

Источник: masterot61.ru

Похожие статьи:

  1. Тайланд Відпочинок Дешево
  2. Тайланд Відпочинок жовтня
  3. Тайланд Відпочинок в Січні