Тайланд Екскурсії Ціни

Скільки коштує Тайланд

Таїланд - країна світу і заспокоєння, але скільки потрібно заплатити, щоб потрапити в рай? Скільки коштують екскурсії в Таїланд? Скільки коштують розваги?

 

Скільки коштує тур в Тайланд?

 

В даний час, Таїланд очолив рейтинг найбільш небезпечних курортів світу, але проте, ціни на тури в Таїланд ніяк не хочуть знижуватися. Це пояснюється тим, що люди прекрасно розуміють, що навіть будь-які теракти в Бангкоку, не завадять прекрасно проводити час на островах і в містах-курортах.

 

Мінімальна вартість туру в Таїланд (в низький сезон або ж по гарячій путівці) - від 500 $ на одну людину.У тур до Таїланду входить: вартість квитка туди-назад, проживання в готелі 3 *, харчування зазвичай HB - що означає напівпансіон-сніданок і вечеря. Цены на тайские блюда Далі Ви самі визначаєтесь куди податися: море, екскурсії, ресторани, дискотеки.

 

Якщо ви збираєтеся в поїздку в Таїланд самостійно, то розраховуйте на 1000-1200 рублів на людину в день (всі витрати, при скромних запитах до житла).
Житло - 600 бат.  
Харчування 300 бат.  
Розваги - інше.  
При тривалому відвідуванні Таїланду математика трохи інша, ви можете зняти будинок на кілька місяців за 10-12 тисяч бат в місяць, готувати вдома.
Взагалі найбільша витрата при поїздці до Таїланду - це квиток на літак, особливо якщо вас двоє.Місцеві тайські кафе дуже привітні та бюджетні, але готують традиційно і дуже смачно.Так що пробуйте, не пошкодуєте.

 

Ціна на страви в більш високого рівня кафе вище в 2 рази, але не факт, що смачніше.Дуже часто доводилося наколювати на пристойний заклад з несмачним тим же смаженим рисом або Том Ямом.Так що не судіть по одягу.

Источник: klumber.ru

Похожие статьи:

  1. Самуї Таїланд Екскурсії Ціни
  2. Тайланд Екскурсії з Паттаї
  3. Тайланд Екскурсії Відгуки
  4. Тайланд Туризм Ціни