Екскурсії в Таїланді Паттайя Ціни

Екскурсія на велосипеді по Паттайя: тайський бокс, Храм Істини і незвичайні пам'ятки

Паттайя, школа тайского бокса «Завтра ми встаємо о шостій ранку! У мене для тебе сюрприз », - ощасливила мене Оля.«Ура ... А для цього сюрпризу обов'язково в шість вставати?» - Подякував я.«Можна в п'ять!» - Ще більше обрадувала мене Оля. Наступного дня ми встали в шість, і ... Ось що я вам скажу: це було того варте, адже я потрапив на найкращу екскурсію в Паттаї!

 

Причому те, що я потраплю на саму цікаву екскурсію в Паттаї, залишалося секретом до самого останнього моменту.У шість мене підняли, погодували, посадили в маршрутку. Ми проїхали всю Паттайю, але Оля мовчала, як кубинський партизан.І тільки коли ми вийшли біля стоянки велосипедів, я зрозумів, що мене чекає.Так, ми давно збиралися на велосипедну екскурсію по Паттайя, але все якось руки не доходили.І ось Оля вирішила взяти справу в свої руки)))

 

Школа для слепых детей в Паттайе На стоянці велосипедів нас вже чекав гід, голландець Річард.Незабаром підтяглися двоє інших учасників екскурсії: ще один голландець і його подруга-тайка (той самий, якому не сподобалося на Балі).Таким чином, на найцікавішу екскурсію по Паттайя нас вирушило п'ятеро: Я, Оля, голландець, тайка і гід.Ми осідлали гірські велосипеди і близько 8:00 вирушили в тур по Паттайя.

 

Школа для слепых детей в Паттайе Забігаючи трохи вперед, скажу, що екскурсія на 100% виправдовує свій слоган «Відкрий для себе невідому сторону Паттайї».Триває вона години чотири, під час поїздки ви можете побачити не тільки відомі пам'ятки Паттайї, але й інші цікаві місця.Туристів-«пікетники» туди зазвичай не возять. Так, так, у Паттаї такі місця залишилися, і побувати там не менш цікаво, ніж на ісхоженних стежках! При цьому велосипедна екскурсія по Паттайя абсолютно втомлива.По дорозі ми зробили кілька зупинок, до того ж управляти новенькими, зручними гірськими велосипедами - одне задоволення, ні руки, ні ноги не втомлюються.

 

Але краще один раз побачити, ніж сто разів почути, правда? Тому від слів до справи: пора описати і показати вам найцікавіші місця, в яких ми робили зупинки під час велосипедної екскурсії по Паттайя!

 

Паттайя, храм Истины 1) Школа для сліпих дітей

 

Так, це теж свого роду пам'ятка.У Таїланді подібні школи можна по пальцях перерахувати. Школу для сліпих дітей в Паттаї відкрив Реймонд Бреннан (Raymond Brennan), за що його тут називають Папа Рей.Реймонд Бреннан - американець, засновник благодійної організації Father Ray Foundation.Школа для сліпих дітей в Паттаї відкрилася в 1984 році.

 

2) Північний рибальський причал в Паттаї

 

Ось це дійсно місце, куди не потрапиш просто так! Знаходиться Північний рибальський пірс Паттайї в районі Наклуа.Шалено цікаве місце. Тому є кілька причин.

Источник: uehali.com

Похожие статьи:

  1. Курорти Таїланду Паттайя Фото
  2. Екскурсії в Таїланді Відео
  3. Екскурсія в Таїланді Річка Квай
  4. Екскурсії в Таїланді на Пхукеті
  5. Екскурсії в Таїланді Паттайя