Курорт Самуї Таїланд

Острів Самуї

Остров Самуи Тайланд Острів Самуї, як смарагд, обрамлений золотом пляжів серед синьо-зелених просторів моря.Це поетичне порівняння приходить в голову, коли дивишся на острів зверху.Цей острів на півдні Таїланду розташований в Сіамській затоці і відноситься до провінції Сурат Тані.Розміри його 25 кілометрів в довжину і 22 - завширшки. І, тим не менш, це третій за величиною острів королівства.Його можна вважати загубленим раєм, тому що тут збережена первозданна природа з блакитним морем, прекрасними пляжами, джунглями.Пляжі, з чистим білосніжним піском і зростаючими на березі пальмами - багатство Самуї.

 

Остров Самуи - Бунгало Щоб готелі не заважали споглядати природу цього чудового острова, там дозволено будівництво не вище пальм, тобто два - три поверхи.Тому в основному на острові будують бунгало. Ці невеликі будиночки гармонійно вписуються в ландшафт і виглядають дуже мило.

 

На сході Самуї розташована курортна зона Чавенг. Тут багато готелів, розваг, нічних дискотек.Більш спокійна і менш дорога зона відпочинку - південно-східне узбережжя з пляжем Ламай або північна частина острова.

 

Дорога між Чавенг і Ламай нагадує серпантин. По дорозі є кілька оглядових майданчиків.З них можна зробити вдалі знімки і подивитися красу острова. У Таїланді роблять будиночки духів. Остров Самуи - Будда Так ось на цій дорозі стоять цілі мікрорайони з таких будиночків.У Ламай пляж знаменитий своїми незвичайними скелями. Серед них смішно виглядають скеля Бабусі й скеля Дідуся.Усім би такого дідуся! Міцний мужик!

 

Якщо ви прилетіли на острів на літаку, перший вас зустріне - Великий Будда - візитна картка Самуї.Дуже незвичайна скульптура.

 

На Самуї в храмі Ватхем Нарам приверне вашу увагу муміфікований монах, який почав медитувати в 1973 році і до цих пір сидить вже багато років у стані нірвани.

 

Життя тут тече неспішно. Жителі займаються рибальством і вирощуванням кокосів.Самуї в своєму роді - кокосовий рай. Якщо ви мобільні і захочете поїхати на квадроциклі, ви побачите найбільші у світі плантації і дресированих мавп, спритно скидальних з височенних пальм горіхи.

Источник: www.abouthailandtravel.com

Похожие статьи:

  1. Курорт Пхукет Таїланді
  2. Курорт Районг Тайланд
  3. Курорт Паттайя Таїланд
  4. Курорт Крабі Таїланд