Відгуки про відпочинок в Таїланді

Відгук про відпочинок в Таїланді

отзывы об отдыхе в Тайланде А Тайланд попався на моєму шляху не випадково, хоча і всупереч почуттю здорового снобізму.Справа в тому, що підвернулася можливість зазирнути за лаштунки місцевої туріндустрії, потусити з її працівниками, людьми, які знайшли тут майже нову Батьківщину.

 

Паттайя - це в першу чергу велике місто і будинок, який мені дістався безкоштовно завдяки хорошим друзям - до моря і туризму досить далеко, хвилин сорок пішки йшов.З такої перспективи місто виглядає як типовий азійський містечко - душно, пітно, загазованос, з диким трафіком.Життя працівників туріндустрії - трудові будні, шестиденний робочий день, офіс, поїздки на скутері по роботі і на обід, і виїзд на якийсь віддалений від міста пляж у вихідний.

 

За містом - вздовж узбережжя - тягнеться стрічка пляжу і готелів, з шезлонгами і бруднуватим морем, все досить типово.

 

Ну і в кінці гніздо розпусти - набережна і "Пішохідна вулиця", які і створюють імідж міста.Тут все так і є, як свідчать відгуки про відпочинку в Таїланді. З цим фактом можна досить легко змиритися. отзывы об отдыхе в Тайланде Єдине, що важко розібрати - з цими масажами і тайським видом барів, де чарівні дівчата зазивають і розважають клієнтів розмовами.

 

Наступний - острів Ко Ланта - виявився ніби іншою країною.Ко Ланта, з її мусульманським населенням - консервативним і статечним краєм, з жінками у хустинках, чоловіками в довгих білих сорочках, з маленькими мечетями і закликами на молитву, такий тихий і затишний.І обличчя у місцевих якісь ніби інші.

 

Натрапив в пошуках нічлігу на якийсь жіночий кооператив - здає будиночки, а також скутери в прокат.Начебто такі милі і старомодні у своїх хустинках, добрі і домашні, але мають WiFi з контролем часу по тимчасових логінів і строгий прейскурант на пошкодження скутерів.

Источник: blogturista.net

Похожие статьи:

  1. Скільки Варто Відпочинок на Таїланді
  2. Дівчата на відпочинку в Таїланді
  3. Кращий Відпочинок в Таїланді
  4. Відгуки про відпочинок Тайланд
  5. Відгуки на Відпочинок в Таїланді