Путівки в Таїланд на Пхукет

Turи Пхукет - від 16 100
Відпочинок в Таіландe

Кліматична зона тут тропічна і, як наслідок, волога.Пхукет приймає туристів цілий рік, але, все-таки, найбільш популярний сезон припадає на час з листопада по лютий.

 

Чим зайнятися?

 

Відпочинок на пляжі всією сім'єю. Острів, розташований в південній частині Таїланду, омивається водами Андаманського моря.Відпочинок на цьому курорті, в основному, тихий і спокійний, саме тому пляжні тури сюди вибирають сімейні пари з дітьми.Втім, незважаючи на зовнішній спокій, туристична індустрія розвинена дуже добре: наявність готелів різних цінових категорій, спа-центрів, в яких роблять тайський масаж, ресторанів і фітнес-залів.

 

Любителям активного відпочинку припаде до душі пірнання з аквалангом, серфінг або катання на яхті.Без уваги не залишаться і водні лижі. Також, тут справжнє роздолля для любителів рибної ловлі.

 

Покупки і нічне життя. Оскільки територія острова велика, то і торгових центрів, як і місцевих ринків, тут більш ніж достатньо.Без покупок точно не залишитеся. Для любителів галасливих вечірок є спеціальна зона - Патонг.

 

Екскурсії. Тим, хто віддає перевагу краси архітектури, припадуть до душі давні храми буддистів.А діточкам сподобаються крокодиляча ферма і ферма змій.

Источник: msk.viasun.ru

Похожие статьи:

  1. Путівки в Таїланд на листопад
  2. Путівки в Тайланд на Червень
  3. Путівки в Таїланд на Двох
  4. Путівки в Тайланд Пхукет