Ціни на Путівки в Тайланд

У зв'язку з проведенням технічних робіт на сайті деякі сервіси можуть працювати не коректно

Відмінні ціни на путівки в Таїланд: 12 тисяч на 12 днів, 14 тисяч на 14 днів.Вильоти з Новосибірська 22 і 24 квітня 2012 року. Вибір готелів досить великий, ціни дуже низькі.Хто чекав горящих путівок в Тайланд, дочекався вигідних пропозицій.Замовляйте гарячі тури в Тайланд, до вильоту залишилося лише 3 дні. Вас чекає тепле море, ласкаве південне сонце, галасливі розваги Паттайї, дешевий масаж і шопінг і завжди привітні до своїх гостей тайці.Приходьте, телефонуйте, Паттайя чекає вас.

 

Виліт в Тайланд, Паттайя з Новосибірська руб / чол  
готель 3 * - за 15700 руб / чол  
готель 4 * - за 19 600 руб / чол

 

Виліт в Тайланд, Паттайя з Новосибірська руб / чол  
готель 3 * - за 13360 руб / чол  
готель 4 * - за 15 950 руб / чол

 

Для відпочинку в Таїланді вам знадобитися зовсім небагато: позитивний настрій, гарний настрій і посмішка на обличчі. Зовсім не обов'язково набирати повну валізу речей і піклуватися про літньому гардеробі.Шопінг в Таїланді дуже дешевий. Пляжні сланці, шорти, футболки, майки - все це ви купите там за дуже низькими цінами.Для любителів брендів в Таїланді також дуже багато магазинів, а ціни вас дуже порадують.На відпочинку побалуйте себе екзотичним фруктами, які в Таїланді смачні ананаси і манго ... У Таїланді Вас зустрінуть тисячі посмішок, вулиці в безліччю барів і рибних ресторанів прямо на березі моря.Для любителів морепродуктів тут просто рай: гігантські креветки, краби, мідії, сомики - все це приготують свіжим прямо при вас на грилі.Не пропустіть можливість скористатися палаючими пропозиціями за супер цінами, на роздуми зовсім небагато.

 

Якщо вам вже хочеться в країну екзотики і посмішок, ТЕЛЕФОНУЙТЕ.

 

* Всі питання по знижках, палаючим турам, акціям раннього бронювання, відмовним турам можна уточнити за телефоном: 66-27-00 (багатоканальний)

 

Для бронювання туру і придбання путівки звертайтеся до нас:

 

-за адресою: Омськ, вул.10 років Жовтня, 43/1 (праворуч від ресторану «оромо»)  
-За адресою: Омськ, пр. Миру, 6 (навпроти СибАДИ)  

Источник: www.7sky-omsk.ru

Похожие статьи:

  1. Ціна на Путівку в Таїланд
  2. Тури на листопад Тайланд
  3. Ціни Туров в Тайланд
  4. Тур Путівка в Тайланд