Тури в Тайланд Путівки

Компанія "Еден Тур" рада запропонувати Вам пошук гарячих турів на кожен день

ВСЕ ГОРЯЩІ ПРОПОЗИЦІЇ ТУТ

 

Що таке гарячі тури?

 

Кожен турист з Росії задає собі питання, що таке гарячі тури і як придбати гарячі путівки.Частина людей планують свою подорож заздалегідь, інша частина набуває путівку за кілька днів до вильоту.Чим же гарячі тури відрізняються від звичайної путівки? Перша відмінність в тому, що гарячі путівки неможливо купити завчасно і ціна відмінна! Стандартний туристичний пакет включає в свою вартість авіапереліт і ночі в готелі.Відомі великі туроператори в Москві створюють такий турпакет, який обов'язково включає перераховані вище послуги, заздалегідь викуповуючи місця на рейсі і в готелі.Рейси на горищах турах бувають тільки чартерними, тому що вартість одного крісла відома заздалегідь і вже не змінюється ближче до вильоту.За ці місця вже заплачені гроші, тому туроператорам хочеться їх продати хоча б за собівартістю.Небезпека покупки палаючого туру полягає в тому, що можна не потрапити під цією момент розпродажів - залишаться погані місця в готелях, чи не буде місць на рейсах.

 

Гарячі тури з'являються за кілька днів до вильоту, тому великий ризик існує.У період основних свят, Нового року такі тури практично не бувають.Зберігається сезонність в залежності від країн. Наприклад, гарячі тури з Москви в Єгипет популярні у туроператорів навесні і восени, гарячі тури в Туреччину - влітку, горящі тури в Тайланд і В'єтнам - цілий рік, але сплеск влітку в сезон дощів.Серед наших туристів найбільшою популярністю користуються гарячі тури до Індії, Таїланд, Єгипет, Туреччину, Кіпр і Китай.
Іншою особливістю гарячих турів є відсутність візи, тому що часу на її оформлення вже не залишається.Тому серед гарячих турів рідко бувають країни Європи з оформленням шенгенських віз.

Источник: www.eden-tour.ru

Похожие статьи:

  1. Абакан Тайланд Путівки
  2. Москва Тайланд Путівки
  3. Тури в Тайланд в Липні
  4. Тури в Тайланд Корал