Путівки в Тайланд з Дитиною

Тури на Самуї - від 37 100
сімейний відпочинок в Тайланді

Це третій за величиною острів королівства Таїланд. Проте, тут збереглися первозданні дикі джунглі, куди часто направляються любителі екстриму.Також, на території острова є мальовничі пляжі і автомагістраль.

Климат

Подобно остальному Тайланду, для Самуи характерен жаркий и влажный тропический климат.Найбільш популярним сезоном вважається час з середини весни по середину осені.

 

Чим зайнятися?

 

Найвідомішими пляжами острова визнані Мінам, Чавенг, Ламай і Бопхут.Характерними видами відпочинку є пляжний відпочинок і заняття водними видами спорту.В основному, сюди з'їжджаються ті, хто любить поганяти на яхті або попірнати з аквалангом.Але можна і покататися по околицях на джипі, мотоциклі або велосипеді.

 

Що подивитися? Якщо ви зібралися у відпустку з дітьми, заплануйте похід до зоопарку, в якому Вас не залишать байдужими леопарди і тигри.Також, можна відвідати ферми, на яких розводять крокодилів, метеликів і змій.Неподалеку розташований океанаріум, де можна без акваланга побачити багатющий світ підводної фауни.

 

Що стосується архітектури, то, як і в усьому Таїланді, найяскравішими пам'ятками залишаються давні храми - Ват Хін нгу і Гавкотом Сор, а також храм Ват Кунар.Цікаво подивитися на статую Будди, висота якої близько 12 метрів.

 

Якщо ж Вас цікавлять краси природи, варто побачити скелі Хін-Та і Хін-Яй, а також острів Ко Тао, на якому живуть гігантські морські черепахи.

Источник: msk.viasun.ru

Похожие статьи:

  1. Путівки в Тайланд Відгуки
  2. Путівки в Тайланд Пхукет
  3. Путівки в Тайланд грудня
  4. Путівки в Тайланд з Тюмені