відпочинок Таїланді

Тайланд - країна колориту. Звіт про відпустку. Частина 2.

Продовжу свою розповідь про Таїланді ...

 

Одне з негативних вражень про Таїланді - це пляжі Паттайї.Пляжі досить брудні. На березі подекуди валяється дохла риба, залишки від життєдіяльності відпочиваючих... Що здивувало, так це те, що на пляжу дуже рідко можна почути іноземну мову, за винятком, звичайно, місцевих... Все решта - росіяни! Начебто збираєшся закордон, щоб відпочити від своїх, наслухатися іноземної промови, щоб скучити по своїй країні, а тут... Було враження, що приїхав в Анапу. Місцеві кафешки на березі моря підлаштовуються під туристів і майже всі включають нашу музику.Причому вибір один з двох: реп чи шансон. Незрозуміло ... Мабуть, вони думають, що нам приємно почути рідну музику закордоном... І чомусь саме таку. Але про смаки, звичайно, не сперечаються ..

 

Ми з чоловіком намагалися завжди відходити подалі від збіговисьок народу і побути на самоті.Вдавалося, але, звичайно, не завжди ...

 

В цілому, звичайно, не варто звертати на це уваги.Все-таки приїхали відпочивати!)

 

Для любителів активного відпочинку пляжі Паттайя - це напевно рай Яких тільки розваг не пропонують місцеві: водні мотобайки, віндсерфінг, катання на надувному банані і ще багато чого.Я таких назв навіть не чула раніше, не кажучи вже про самих видах спорту.

 

чоловік кілька разів pokatalsâ в казках.

 

Ціни різноманітні. Але може torgovatsâ.K приклад, pokatatsâ в Tak водних мотоциклів на суму 1000 бат протягом 30 хвилин.Ми домовлялися на 15 хвилин за 500 ...)

 

Кому хочеться більш спокійного і усамітненого відпочинку, краще їхати на острови.Хоча й там до другої години дня народу аж кишить ... Самий найближчий острів до Паттайї це Ко Лан.Про нього я згадувала у першому звіті. Оскільки добиратися до нього нам з чоловіком було рівнозначно тому, що з'їздити до Бангкока, побували ми там всього 1 раз.Добиратися довелося на трьох тук туках і поромі. За часом це приблизно 2, 5 години. Звичайно, для тих, хто зупинився в центрі Паттайї цей час скорочується як мінімум в двоє.

Источник: fuzzy-shop.livejournal.com

Похожие статьи:

  1. Відпочинок Тайланд Самуї
  2. Ціни Туров в Тайланд
  3. Види Туризму в Таїланді