Новорічні Путівки в Тайланд

Новий рік в Таїланді 2014. Тури і ціни
новорічні путівки в Таїланд

Перед тим як вирушати в Тайланд на Новий рік, визначите для себе, який саме Новий рік ви хочете святкувати - в цій казковій країні аж три найголовніші свята року! Отже, по порядку.Перший Новий рік в Таїланді відзначають, так само як і у нас - 1 січня.Вже наприкінці грудня всі тайські магазини, бари, ресторани, та інші розважальні заклади вбираються в гірлянди і сяють яскравими вогнями.Увечері 31 грудня прийнято йти в храм, молитися і випускати на волю птахів і риб, потім - святкова трапеза в колі близьких і друзів.

 

Для туристів існують чудові новорічні програми, родзинкою яких стає вогняне шоу.Святковий стіл вражає - екзотичні страви з морепродуктів і традиційні національні солодощі відрізняються відмінними смаковими якостями і чудесним зовнішнім виглядом.

 

Також можна замовити тури на Новий рік 2014 (Тайланд) на лютий, коли місцеве населення святкує це свято за китайським календарем, тобто вдруге. У 2014 році Китайський Новий рік випадає на 31 січня. Вранці, за традицією, йде моління в храмах, а потім люди на вулицях вітають один одного і дарують апельсини - традиційний подарунок.Дітям прийнято дарувати конверти червоного кольору з грошима - на щастя, багатство і успіх в новому році.

 

Днем відбувається вражаюче дійство - костюмовані паради, танець левів і драконів, виступ китайської опери.Це барвисте подання не може залишити байдужим нікого!

 

І, нарешті, Сонгкран.Якщо ви вирішили поїхати в Тайланд на Новий рік, путівки завжди можна придбати в компанії «Геотур».Ми маємо на увазі справжній тайський Новий рік, який відзначається у квітні - священному місяці народження Будди.Відмінна риса цього свята - рясне обливання один одного водою - символом родючості та життя.Освяченою водою поливають статуї Будди, а діти омивають руки дорослим - на знак поваги і очищення.

Источник: geoturspb.ru

Похожие статьи:

  1. Дешеві Путівки Тайланд
  2. Ціни на Путівки в Тайланд
  3. Іркутськ Путівки в Тайланд
  4. Коли Дешеві Путівки в Тайланд
  5. Тур Путівка в Тайланд