Самий Кращий Курорт Тайланда

Кращий курорт Таїланду

puteshestviya 2 mir Лучший курорт Таиланда Відомо, що Таїланд є дуже привабливою країною для туристів з усього світу.Природа в цій країні просто чудова. Тут Ви побачите і білі піски, і бурхливі водоспади, і тропічні ліси.Таїланд - країна природних контрастів. Флора і фауна Таїланду також дуже різноманітні й екзотичні.У тропічних лісах можна побачити білок, мавп, тигрів, леопардів.А на рівнинах гуляють олені, антилопи, буйволи і дикі бики. Також тут дуже багато красивих птахів, серед них і яскраві папуги, і витончені чаплі та фламінго, і граціозні павичі.Підводний світ країни теж вражає своєю пишністю. На морському дні лежить незвично красивий корал, а у водах плавають різноманітні за розмірами і забарвленням риби.

 

Якщо Ви плануєте провести відпустку в Таїланді, ознайомтеся з найбільш популярними курортами цій барвистій країни.Одним з найбільш відвідуваних курортів не тільки Таїланду, а й світу є Острів Пхукет.

 

Це найбільший острів і найкращий курорт Таїланду. На острові налічується 17 пляжів.Найбільш популярними серед них вважаються Карон і Ката, Патонг і Камала, Най Харн.На острові Вас зустрінуть чудові кокосові пальми, що ростуть між горами і пагорбами.А відмовити собі в задоволенні - скупатися в теплій блакитній воді Ви просто не зможете.На цьому курорті можна підібрати відпочинок для різних цілей і на різний бюджет.Тут функціонує велика кількість різних готелів всіх типів.
Клімат тропічний острів.

 

puteshestviya 2 mir Лучший курорт Таиланда Головне місто острова - Пхукет.Тут проживає велика кількість місцевих жителів. Центр міста багатий старовинної китайсько-португальської архітектурою.Відпочиваючи на цьому острові, обов'язково відвідайте місцеві визначні пам'ятки, яких тут не мало.

 

Так само на острові постійно проходять різні заходи і фестивалі, в яких Ви зможете взяти безпосередню участь.

 

Ви знайдете в Пхукеті розваги на будь-який смак. Тут справжнє роздолля для любителів дайвінгу, віндсерфінгу, водних лиж і т.д. А одним з найпопулярніших занять на острові є рибалка.Тут можна зловити сіамського коропа, гурамі, срібну акулу, тихоокеанського тарпон і т.д.

 

На острові цілодобово відкриті кафе і ресторани, багато барів, клубів та інших розважальних закладів.

 

Крім того на острові працює безліч великих торгових центрів і магазинів, тому любителям закордонного шопінгу теж нудьгувати не доводиться.

 

Однак, відпочиваючи на цьому прекрасному острові, будьте пильні.В останні роки на острові збільшилася злочинність у туристичному центрі Пхукета.

Источник: yaneznal.ru

Похожие статьи:

  1. Відгуки про курорт Таїланду
  2. Самий Дешевий Курорт Тайланда
  3. Самий Дорогий Курорт Тайланда
  4. Кращі Екскурсії Тайланда
  5. Знайти Тур в Тайланд