Тайланд Відпочинок жовтня

За загальним стандартам, вважається, що жовтень - кінець сезону дощів, але як уже писалося в «коли їхати в Таїланд» не у всіх випадках.У жовтні допустимо побувати на всіх курортах Таїланду, але кращий час для цього острова Сіамської затоки: Пангало, Самуї, Ко Тао.На цих островах, жовтень - останній місяць комфортного сезону, далі починається вже спека, теж не заважає відпочинку.

 

Середня температура починає загострюватися від 30 до 32С. Дощі йтимуть як і раніше, а можуть і перестати йти взагалі.Навіть метеорологи що не беруться прогнозувати їх очманіле поведінку. Як говорилося в статті про сезон дощів, дощі за своїм звичаєм потужні, але короткочасні.

   

Погода в Таїланді в жовтні досить приємна, що граничить з жаркою і приємно-теплою.Туристів у жовтні напливає поболее, ніж в попередніх місяцях. Море на островах Сіамської затоки досить спокійне, прозоре.
Не потрібно боятися що обіцяю дощі і несезон, якщо ви поїдете в Тайланд в осінні місяці.
Так що не лякайтеся і сміливо вирушайте в Тайланд в жовтні, погода в Таїланді в жовтні не буде псувати відпочинок, а навіть, навпаки, посприяє йому.Не забудьте користуватися сонцезахисними кремами.

 

Резюмую - Погода в Таїланді в жовтні ніяк не завадить відмінному відпочинку! При цей ціни будуть не задранни, як у пік сезон, легко знайти житло.

Источник: klumber.ru

Похожие статьи:

  1. Тайланд Відпочинок Дешево
  2. Тайланд Відпочинок Гарячі
  3. Тайланд Відпочинок Взимку
  4. Тайланд Відпочинок в Січні