Путівки Все Включено Тайланд

Поділитися посиланням

 

Ті, хто хочуть відпочити в Таїланді в перший раз і хто до цього вже відпочивав у Єгипті або Туреччині, намагаються купити путівки в Таїланд «Все включено» або All Inclusive.Насправді жодне турагентство не продає путівки в Таїланд по системі «Все включено».Це пов'язано зі специфікою відпочинку в Таїланді.

 

У Туреччині та Єгипті зайнятися нічим, тому туристи цілий день сидять в готелі і плавають у басейні, періодично заливаючи в себе «халявний» алкоголь.

А ось в Таїланді кожен проводить час як він хоче. Хтось знімає дівчаток, інші хлопчиків, третій їздять на екскурсії, четверті займаються шопінгом або засмагають на пляжі, п'ятий ходять на тайський масаж і СПА-процедури.

В Таїланді немає часу на те, щоб сидіти цілий день в готелі, в якому зазвичай тільки ночують.Тут є цікавіші способи проведення часу.

 

В ціну путівки в Тайланд включений тільки переліт туди і назад, трансфер з аеропорту в готель, сніданки і можливо ще оглядова екскурсія по місту.Якщо ви хочете на місці домовитися, щоб обідати й вечеряти в вашому готелі, то це теж можна за додаткову плату.Але набагато доцільніше буде обідати й вечеряти в будь тайської кафешці чи ресторані.Так буде і дешевше і цікавіше, ніж сидіти цілий день в готелі. І «халявний» алкоголь тут в басейні не подають, його потрібно додатково купувати.

Також в Тайських готелях немає анімації і аніматорів, які вас і ваших дітей розважатимуть цілий день.Розважальну програму вам доведеться взяти на свої плечі. Благо кожні 10 метрів розташовані екскурсійні агентства, які вам допоможуть позбутися зайвих грошей.На одноденних екскурсіях в ціну включено обід. На дводенних - триразове харчування.  

Після першої ж подорожі в Тайланд, у людей зникає бажання відпочиватимуть по системі «Все включено».Адже набагато приємніше самому вирішувати, де є, що є і коли є.Та й сидіти цілий день в готелі, через пару днів відпочинку, набридає.

Источник: pattayathailand.ru

Похожие статьи:

  1. Путівки в Тайланд з Тюмені
  2. Путівки на Тайланд
  3. Путівки Гарячі в Тайланд
  4. Відгуки про відпочинок Тайланд
  5. Тури на листопад Тайланд