Путівки Тайланд Паттайя

Тайланд. Паттайя. Розповідь перший.

У жовтні цього року нам таки вдалося з'їздити в цю чудову країну, в яку я так хотів з'їздити.До вашої уваги представляю фотозвіт. Було привезено 1344 фотографії. Вам надаю лише саме цікаве і гарне.Все інше залишимо за кадром. У цьому пості я покажу фотографії блізжайшіх пляжів, з за великої кількості фотографій все об'єднати в один пост не вийде так що довелося розділити мою розповідь на кілька частин.Отже розповідь перший - Паттайя і околиці.

 

Рішення з'їздити в Тайланд було ухвалене ще влітку, так як там я ще не був.Було розглянуто багато варіантів, починаючи від "пакетних" і дикуном.Вирішили їхати по путівці так як з'ясувалося що якщо ви плануєте відпочивати на 10-14 днів, то вигідніше придбати путівку через агенство.Так дешевше. Скористатися вирішили агенством "Тамту" так як там працює моя добра знайома. Так що якщо у вас виникає питання про поїздку, звертайтеся до неї, як говоритися "Satisfaction guaranteed", Катерина, якщо ти зараз читаєш цей текст - спасибі тобі величезне.))) Придбали путівку на 12 ночей/11 днів в Паттайї. Виліт 10 жовтня, повернення 22 жовтня о Красноярськ.Рейс прямий Красноярськ-Бангкок. Перш ніж ви почнете дивитися фотографії дозвольте мені вам порадити що брати з собою з речей.

 

- паспорт закордонний / квиток  
- Крем для засмаги (краще тут купити якийсь гарний 50 підійде)  
- Плавки / купальник  
- Фотоапарат  
- Кредитна / дебетова пластикова карта VISA  
- Долари  
- Шорти і пару футболок

 

Все що ви планували брати з собою а саме - зубну пасту, шампунь, бритву, піну для голитися, сланці, шорти другий - все це там купите.

 

Перед поїздкою я проаналізував багато сайтів і перерив купу інформації, я обмежуся одним ресурсів, який в принципі може відповісти на всі ваші питання - це форум Вінського.Ну поїхали. Переліт займає 5-6 годин, прилітаєш в аеропорт Бангкока і тебе автобус вже везе до готелю, заселення як правило починається з 14-00, ми приїхали в 8 ранку і пішли гуляти.Як і належить кожному російському, що вперше відвідав Паттайю - це купання на пляжі Beach Road в море, та воно брудненьке, але пляшечка тайського рому з содовою ввечері і відсутність об'єктів порівняння дають тобі зрозуміти що в принципі все не так вже й погано і море то впринципі нічого.Наступного дня ми поїхали на острови Ko Larn, знаходяться в годині їзди від пірсу.У Паттайя ми більше не купалися.

 

1. Остров Ko Larn, має кілька пляжів. Різниця очевидна. Ось на них ми і їздили. )))

Источник: glemag.livejournal.com

Похожие статьи:

  1. Путівки в Тайланд Недорого
  2. Путівки в Тайланд з Дитиною
  3. Путівки в Тайланд з Тюмені
  4. Путівки в Тайланд Пхукет
  5. Курорти Таїланду Паттайя