Карта Таїланду з курорту

Карта Таїланду ostrovami

Карта Тайланда с островамиТаїланд розмістився в Південно-Східній Азії на півострові Індокитай, а також на півночі півострова Малакка.Таїланд межує на сході з Лаосом і Камбоджею, з М'янмою - на заході і з Малайзією - на півдні.

 

Слово «Тай» означає свободу. Таїланд є єдиною державою в ПСА, що зберіг незалежність, на відміну від сусідніх країн, колишніх колоній Великобританії та Франції.Королівство розмістилося на площі 514 тис. кв. км з населенням майже 60 млн осіб.

 

Остров Пхукет Острови Таїланду

 

Територія Таїланду витягнулася з півночі на південь на 1860 км.Завдяки цьому і її центральному розташуванню в ПСА, країна володіє різноманітним кліматом, який дозволяє збирати врожай культур кілька разів на рік.Крім того, туристичний сезон в Таїланді плавно переходить з однієї кліматичної зони в іншу, перетворюючи країну на цілорічний туристичний центр.10% всієї території займають ліси: тропічні листопадні (на півночі) і вічнозелені тропічні (на півдні).

 

Держава географічно розділений на 4 основні області - Північ, Центральні Рівнини, Північно - схід і Південь.Більшість населення проживає в Центральних рівнинах з родючими грунтами (тут знаходиться столиця Бангкок). Остров Пхи - Пхи Північ охоплений горами і родючими долинами. Тут розташувався другий за величиною місто Чіангмай.Для Північно - сходу характерні різкі кліматичні умови (це найменш родюча зона).Південь знаменитий чудовими пляжами і казковими островами.

 

Симиланские острова Таїланд складається з сотень островів, які розташовуються поблизу материка.Основна їх частина знаходиться в Сіамській затоці і Андаманському морі.Більшість належать Таїланду островів є нежилими.Однак найбільші з них розвиваються в даний час як туристичні курорти.Нижче ми представимо вам докладну карту Тайланда з островаміа так само список островів і фото.

 

Острів Пхукет

 

Одним з основних місць відпочинку Таїланду став острів Пхукет.Пхукет в перекладі з малазійського означає гору. І, дійсно, за своєю формою він схожий на зелену гору.Часто його називають молодіжним островом з різними розвагами.Тут можна зайнятися риболовлею або парасейлінгом, покататися на водних лижах, прогулятися по морю на яхті.

Источник: kurort-vostoka.ru

Похожие статьи:

  1. Курорти Таїланду на Карті
  2. Крабі Таїланд Екскурсії
  3. Самуї Таїланд Екскурсії
  4. Паттайя Таїланд Тури