Міністерство Туризму Таїланду

За листом РСТ міністерство туризму Таїланду проводить зустріч з міністерством транспорту та Радою з туризму 26 листопада
Міністерство туризму Таїланду:

Але привабливість Таїланду для іноземних туристів знаходиться під загрозою через низькі стандарти безпеки.

 

Російський Союз туріндустрії закликав владу Таїланду до підвищення стандартів безпеки, направивши конструктивне лист, закликаючи до конкретних і практичних заходів щодо забезпечення безпеки російських туристів в Таїланді.

 

РСТ звернувся до тайського уряду з вимогою вирішення питань до кінця листопада, в іншому випадку, Союз розглядатиме можливість прийняття заходів для підтримки безпеки наших мандрівників.

 

Ці заходи можуть включати в себе скасування всіх запланованих чартерних рейсів з Росії протягом усього періоду від грудня 2013 по березень 2014 року.

 

Як нових напрямків туризму можуть бути запропоновані інші країни регіону - В'єтнам, Сінгапур і Малайзія, як альтернатива Тайланду.

 

Як повідомляє видання The Nation: "Керівництво туристичного Управління Таїланду і міністерства туризму і спорту спільно з міністерством транспорту проведуть засідання 26 листопада, щоб обговорити скаргу Російського Союзу туріндустрії", сказав міністр Таїланд Туризм Г-н Somsak Purišrisak.

Источник: thailand-news.ru

Похожие статьи:

  1. Міста Курорти Таїланду
  2. Дівчата на відпочинку в Таїланді
  3. Екскурсійний Тур Таїланд
  4. Види Туризму в Таїланді
  5. Підібрати Тур Таїланд