Який Курорт Тайланда Вибрати

Який курорт Таїланду вибрати для відпочинку?

Какой курорт Тайланда выбрать для отдыха? Кожен курорт і острів Таїланду унікальний по своїй інфраструктурі, цінами, природі, людям і навіть клімату.Тим більше, що Таїланд знаходиться між двох океанів: Індійського і Тихого.Для того щоб вибрати курорт Таїланду (острів або відпочинок на материку), спершу необхідно вирішити фінансове питання і вигляд вашого відпочинку: сімейний, тусовочний або холостяцький, спокійний або активний.Залежно від цих чинників автоматично вибір впаде на конкретний курорт Таїланду.Дайте podrobnee зрозуміти kurortи Таїланд і лікування ич до konkretnиm vidam otdиha.

  Какой курорт Тайланда выбрать для отдыха?  

Найпопулярніший місто-курорт Паттайя.Дуже часто в Паттаї відпочивають сім'ями з дітьми у зв'язку з дешевизною цього курорту.Але насправді Паттайя націлена тільки на чоловічу частину людства.У ній кишать бари, масажні салони з червоними лампами, проходять різні шоу, по вулицях ходять дівчата в розпусну одязі і т.д. Все це досить неприємно для сімей, які хотіли ходити на море і насолоджуватися природою, а не красотами дівчат і хлопчиків.Тому Паттайю віднесемо до холостяцького і молодіжному відпочинку. У Паттайя багато дискотек і різних шоу, які залучають молодь, а також ціни тут найдемократичніші в порівнянні з усіма курортами Таїланду.

 

Недалеко від Паттайя ви можете потрапити на острів Самет. Досить великий острів, але малозаселених.Сюди приїжджає паром з Паттаї для завезення туристів на гарний пляж.Але на Самет можна жити, життя досить спокійна, в основному пов'язана з природою.Якщо ви помилково потрапили з сім'єю в Паттайї, поїдьте на Самет. Віднесемо його до сімейного та романтичному відпочинку.

  Какой курорт Тайланда выбрать для отдыха?  

Другим курортом за популярністю є Пхукет.Найбільший острів країни. Популярний не тільки красою, а й прямими рейсами з Росії.Пхукет в 2-3 рази дорожче Паттайї щодо всього: готелі, тури, кафе, екскурсії. Какой курорт Тайланда выбрать для отдыха? Але й умови тут інші: красива тропічна природа, чисте море Індійського океану, великий простір для екскурсій і розваг сімейного плану, а й молоді тут ніде скучити.Пхукет підійде навіть для холостяцького відпочинку - на пляжі Патонг є своя Walking Street з усіма необхідними умовами.Для молоді - дискотеки і бари є, для сімей - чисте море, гарний пляж та екскурсії, для активного відпочинку - водні лижі і вейкборди, серфінг і інші види спорту.На Пхукеті зможуть ужитися всі види відпочинку.

Источник: klumber.ru

Похожие статьи:

  1. Курорт Районг Тайланд
  2. Курорти Таїланду Карта
  3. Який Курорт Тайланда Краще
  4. Екскурсії Тайланд Тез Тур