Тайланд Бангкок Екскурсії

Екскурсії в Таїланді: Бангкок, Паттайя, Пхукет, Самуї
зелені дерев

Бангкок - столиця Таїланду з 1782 року, розташована на берегах повноводної річки Чао Прайя ("річка королів") в 25 км від її гирла.Складна мережа каналів - "клонгов" - пов'язує деякі міські квартали з річкою.Європейці назвали Бангкок "Східною Венецією" або "містом-амфібією".Це один з найбільш динамічно розвиваються міст світу. Десятимільйонний Бангкок (у перекладі з тайського "місто ангелів") є найбільшим політичним, економічним, торговельним, культурним і релігійним центром країни, а також найважливішим транспортним вузлом.

 

В архітектурному відношенні місто разностілье, багатоликий і сповнений контрастів.Величні урядові будівлі, шикарні готелі, ультрасучасні хмарочоси і фешенебельні вілли, розташовані в зелені дерев, сусідять з районами, що представляють переплетення вузьких, непоказних вуличок і провулків.

Великий Королівський Палац являє собою величезний комплекс, що складається з декількох палаців і храмів.Це найголовніша пам'ятка Бангкока. Тут знаходилася резиденція королів нинішньої династії Чакри з 1782Під час екскурсії відвідується Храм Смарагдового Будди, в якому знаходиться статуя Смарагдового Будди, самої шанованої реліквії Таїланду.Вважається, що вона протегує королівської династії, Бангкоку і всій країні.

Храми Бангкока. У цю екскурсію входить відвідування трьох відомих буддійських храмів Бангкока.Храм Лежачого Будди - один з найвідоміших храмів Таїланду, побудований в 1688 - 1703 рр..Гігантських розмірів фігура Лежачого Будди, при переході його в нірвану, становить 46 м в довжину і 15 м у висоту, тільки ступні Лежачого Будди мають довжину 5 м, на яких зображені 108 перламутрових сценок з життя Будди.Мармуровий Храм, побудований в 1899 р., є одним з кращих зразків тайської архітектури.Храм Золотого Будди, розташований недалеко від китайського кварталу, являє собою статую Будди з чистого золота заввишки 5 м і вагою 5, 5т.

 

У Бангкоку знаходиться найбільше в світі будівля з тикового дерева - 3х-поверховий річний королівський палац Віманмек, побудований королем Рамою V в 1868 році на острові Ко Сі Чанг, а в 1901 перевезених в Бангкок.Туристи можуть відвідати цей шедевр тайської архітектури одночасно з Королівським тронний залом.

 

Круїз по річці Чао Прайя. Вечірній круїз на борту прогулянкового пароплава з вечерею з традиційних тайських страв, а також страв з морепродуктів.Під час круїзу можна помилуватися панорамою нічного Бангкока, побачити відомі храми, розкішні готелі, взяти участь в дискотеці на борту пароплава.

Источник: www.ice-nut.ru

Похожие статьи:

  1. Самуї Таїланд Екскурсії
  2. Тайланд Оглядова Екскурсія
  3. Тайланд Відпочинок Гарячі
  4. Тайланд Розвиток Туризму