Тури Тайланд Пегас

Тури в Тайланд з Краснодара: сонячно, цікаво, весело!

Горящие туры в Тайланд из Краснодара 2013Тайланд ось вже протягом багатьох років є для росіян найпопулярнішою країною Південно-Східної Азії.Сперечатися з Таїландом може тільки Китай, а й то виключно за рахунок туристів з далекосхідних регіонів.А ось вся європейська частина Росії, включаючи, зрозуміло, і Краснодарський край, віддає перевагу саме Тайланд.Причин тому декілька. Головна - це, звичайно, помітно знизилася, завдяки великій кількості чартерів, вартість путівок в Тайланд.

 

Отдых в Тайланде с вылетом из Краснодара 2013, туроператор Пегас ТуристикТреба зауважити, що освоювати простори курортів екс-Сіаму наші співгромадяни почали ще на початку 90-х років минулого століття.Однак тоді дозволити собі придбання турів в Тайланд могли не всі.Поїздка в цю країну була символом успіхів у житті та бізнесі.

 

Однак поступово Тайланд з елітного напряму став, по суті, масовим.Адже крім зниження цін на тури в Тайланд помітно зросла і добробут багатьох мандрівників, і, головне, у росіян з'явився смак до підкорення нових країн і територій.І однією лише Туреччини чи Єгипту їм вже стало мало. А вже коли прямі авіарейси в Бангкок і Паттайю почали організовуватися не тільки з Москви, але і з регіональних центрів, почався воістину «золотий вік» тайського напрямки, який триває і донині.

 

Не секрет, що на початку туристичного буму Таїланду наші туристи вирушали майже виключно в Паттайї.Вона і зараз, звичайно, дуже популярна. Ще б пак: такого веселого, демократичного і навіть фривольного міста у всій Азії точно не знайти! Але зараз вже росіяни все частіше віддають перевагу в Таїланді місця спокійніше і одночасно чистіше.І першим у списку таких значиться, безумовно, Пхукет - казково гарний острів, де величезні шикарні готелі вдало «вписані» в природний інтер'єр.Тури на Пхукет, звичайно, дорожче, ніж в Паттайї, але зате і рівень сервісу в усіх його проявах там однозначно вище.До того ж Пхукет дуже привабливий для тих, хто любить Тайланд ...

Источник: www.toury-iz-krasnodara.ru

Похожие статьи:

  1. Тури в Тайланд від Пегаса
  2. Тури в Тайланд в Липні
  3. Тури в Тайланд Самуї
  4. Тури Тайланд Пхукет