Вартість Екскурсій в Таїланді Пхукет

Кращі екскурсії на острові Пхукет, ціни на екскурсії Пхукета
Лучшие экскурсии Пхукета - Национальный парк Као Лак  

Кращі екскурсії на острові Пхукет, ціни на екскурсії Пхукета

 

У Таїланді серед всіх курортів і безлічі островів особливо популярний острів - провінція - Пхукет.

 

Тут організовуються і проводяться одні з найкращих екскурсій в Таїланді, ціни на які цілком доступні.

 

Кращі екскурсії на острові Пхукет, ціни

 

Захоплююча екскурсія в Національний парк Као Лак принесе багато позитивних емоцій від спілкування з мавпами і перегляду печерного храму Суват Куха, який вони охороняють.Відвідування фруктових та ананасових плантацій вразить величезною територією. Лучшие экскурсии Пхукета - шоу Сиам Нирамит Тут можна скласти повне уявлення про природу чудесного Таїланду, відвідуючи розплідник черепах, катаючись на слонах, сплавляючись на плотах по річці.Можна побачити незвичайні експонати в музеї цунамі. Під час екскурсії наданий обід в ресторані.Вартість екскурсії від 2500 бат.

 

Екскурсія на вечірнє шоу Сіам Ніраміт дозволить дізнатися про культуру та народних традиціях таіцев.Програма шоу демонструє старовинну Таіскую село, в якій є сільський ринок на воді, де торгівля здійснюється прямо з човнів. Лучшие экскурсии Пхукета - экскурсия на вертолете Барвисті показові виступи театралізованого шоу слонів, народних танців.В вартість екскурсії входить вечеря за «шведським столом».Вартість від 1450 бат.

 

Любителям рибної ловлі надана екскурсія на спеціально обладнаних риболовецьких катерах біля берегів островів Рача Ной і Рача Яй.Можна рибалити на глибоководну рибу, таку, як барракуда, в нічний і денний час.Ціна екскурсії від 1100 бат.

 

Побачити прекрасну флору Таїланду можна взявши екскурсію в ботанічний сад Пхукета. Сам Ботанічний Сад ізумітельнооформлен дизайнерами в різних стилях, тропічні рослини різної форми і незвичайні квіти, що вражають кольоровою гамою, красиво розташовані по території комплексу.Особливо вражає сад різноманітних кактусів. У програму екскурсії входить відвідування національного тайського будинку з бамбука і казкового озера з плаваючими в ньому золотими рибками.Ціна екскурсії - дитячий квиток від 500 бат, дорослий від 700 бат.

Источник: thaiholiday.info

Похожие статьи:

  1. Екскурсії в Таїланді Паттайя
  2. Екскурсії в Таїланді на Пхукеті
  3. Екскурсії в Таїланді Пхукет
  4. Вартість Екскурсій в Таїланді
  5. Вартість Екскурсій в Таїланді Паттайя