Тайланд Екскурсії з Паттаї

Екскурсія «Морська прогулянка» в Паттаї.

IMG_0607 Паттайя - курортне місто Таїланду, знаходиться на узбережжі Сіамської затоки.Відпочити можна не тільки в самій Паттаї, але і в її околицях. Паттайя має багато пам'яток (Уолкін стріт, Храм істини, Шоу Тіффані, Холм Будди ...).Назва Паттайя (Pad tha ya) перекладається як «вітер рухається із заходу на схід в період сезону дощів».

 

Поїздка на острови з Паттаї.

 

Одне з найприємніших занять-це поїздка на острови з Паттаї.У першу чергу Сіамський затоку-це місце багате різної живністю і рослинами.Шанувальникам підводного плавання дуже сподобається це місце. Пірнаючи можна побачити різні види риб, черепах, медуз, морських їжаків ... і не тільки.Поруч з Паттайей є дуже багато місць відмінно підходять для дайвінгу.Це ближні острови, прилеглі до Паттайї: Ко Сак, Ко Ларн і Ко Крок і більш віддалені Ко Пєї, Саттахип і Ко сама.

  IMG_0544  

З листопада по травень тут найвища прозорість води.Але якщо ви не любитель глибоких занурень під воду на тривалий час то вам більше підійде заняття снорклингом, це заняття підходить людям абсолютно будь-якого віку.Снорклинг починається поблизу островів Ко Ларн і Ко Рін. Береги Паттайї не надто чисті, тому для занять підводним плаванням найкраще відвідати острова прилеглі до неї.Потрібно пам'ятати, що більшість риб в Сіамській затоці отруйні, але не потрібно сильно боятися цього, оскільки в основному ці риби (отруйні) мешкають в скелястих берегах.

  IMG_0548  

Острови можна відвідати і самостійно на човні або поромі.Але краще буде оплатити екскурсію, так як при цьому вам видадуть всі потрібні спорядження і так буде набагато безпечніше.

 

У Паттайя є безліч морських екскурсій:

 

- Круїз по Сіамській затоці: вражаюче морська пригода.Тут можна засмагати, відвідувати острова, купатися, веселитися, танцювати ... Яскраві враження, пережиті тут, запам'ятовуються назавжди.Екскурсія проходить на маленькому безлюдному острові. У програму входять веселі дискотеки, купання у відкритому морі, підводне плавання з маскою і дихальною трубкою.Ще, цей безлюдний острів зветься острів мавп, так як єдині жителі острова це мавпи.Їх можна погодувати і сфотографуватися з ними.  
Орієнтовна вартість екскурсії: 2000 бат.

 

-Нічна рибалка: ця екскурсія орієнтована на людей, які хочуть відчути атмосферу реальної морської риболовлі в Таїланді.Тут ви дізнаєтеся багато захоплюючих історій і секретів риболовлі.

Источник: dnevnik-neposedi.com

Похожие статьи:

  1. Тайланд Екскурсія в Камбоджу
  2. Тайланд Екскурсії Ціни
  3. Тайланд Екскурсії Відгуки
  4. Тайланд Екскурсії з Пхукета