Курорти Таїланду Карта

Поділитися посиланням

 

Найголовнішим курортом Таїланду, є місто в Сіамській затоці.Більшість російських воліють відпочивати саме тут. Цьому сприяє інфраструктура Паттайї: росіяни кафе, ресторани, а також майже в кожному тайському ресторані є меню російською мовою.Також тут багато росіян екскурсійних агентств, які організовують екскурсії тільки для російськомовних.

 

Другим за популярністю курортом Таїланду, є острів в Андаманському морі.Тут в основному люблять відпочивати європейці. Ціни на Пхукеті практично на всі товари, послуги і готелі - вище, ніж в Паттаї.Та й з екскурсійною програмою тут набагато гірше. Екскурсії тут в основному - це прогулянки по морю до найближчих островів і оглядова екскурсія по острову.Російську мову на Пхукеті чутно мало. Авіаквитки з Росії до Пхукета коштують дорожче, ніж до Паттайї.

Третім курортом Таїланду, є острів в південно-китайському морі.Ціни тут, також як і на всіх інших островах вище, ніж на материку.Потрапити сюди можна з Бангкока на літаку або на поромі з містечка Сураттхані.Острів Самуї можна рекомендувати для весільної подорожі.  

Четвертим за популярністю курортом Таїланду, є острів До Чанг в Сіамській затоці.Сюди зазвичай приїжджають на пару днів на екскурсію, щоб побути в тиші під пальмами.Високі ціни і мала кількість відпочиваючих, ось характерні риси цього курорту.Потрапити на Ко Чанг можна так: спочатку на літаку з Бангкока до міста Трат, а далі на поромі.

Курорт Хуа Хін можна порекомендувати для відпочинку з дітьми, т.к. тут панує тиша і відсутні гучні дискотеки і клуби. Хуа Хін розташовується в трьох годинах їзди на автобусі від Бангкока на відстані 200 км.

Підіб'ємо підсумок: Якщо ви приїхали потусуватися, вам подобається нічне життя, низькі ціни, безліч туристів, різноманітність екскурсій, то вам однозначно в Паттайї.

Источник: pattayathailand.ru

Похожие статьи:

  1. Курорти Таїланду Пхукет Фото
  2. Курорти Таїланду Відгуки
  3. Курорти Таїланду Опис
  4. Курорти Таїланду Паттайя
  5. Курорти Таїланду Фото