Найдешевші путівки в Тайланд

У Тайланд по путівці або самостійно

В Таиланд ехать пакетом или самостоятельно?Туристи і мандрівники часто замислюються про ціну поїздки в Таїланд, як вигідніше самостійно все оформити або ж придбати туристичний пакет.Ця загадка досі колише розуму багатьох і до кінця її ніхто не може розгадати.Вся справа в термінах. Якщо ви їдете на стандартні терміни від 10 до 15 днів, тоді дешевше їхати туром.На великі терміни, на жаль, тур пакетів ні - це невигідно турагентствам.У Тайланд самостійно досить просто поїхати, тільки потрібно вникнути в інформацію форумів і сайтів, щоб бути підготовленим до культури і різних ситуацій.

 

Один туристичний пакет на 2 тижні може варто цілком як один квиток туди-назад, наприклад, на 1-2 місяці.Природно, що тури продають у найдоступніші і вже «прошаренние» місця, наприклад, Паттайя - найдешевші тури Таїланду саме туди і на Пхукет.Пхукет хороший тим, що до нього є прямі рейси з Росії.

 

В Таиланд ехать пакетом или самостоятельно? Але тури на Пхукет коштують приблизно на 10 тис руб дорожче, ніж в Паттайї, т.к. Пхукет це великий цивілізований острів з красивою природою і безліччю розваг - всі 33 задоволення на одному острові.Паттайя ж надає масу сумнівних розваг, а за гарним морем доведеться їздити на сусідній острова, т.к. біля узбережжя Паттайї плавати не можливо: сміття, човни і ніякої екзотики.

 

Тури на Самуї продають, але не всі туристичні агентства і не всі клієнти зможуть осилити.Якщо середня Пхукет Екскурсія по Нью- рік починається 1 людини з 86 тисяч рублів, на Самуї на цих же дати середня вартість туру на 1 людину від 103 000 норвезьких крон.Якщо їхати 1 дорослий і дитина на Самуї - ціни від 160 тис Новий рік, на Пхукет (1 дорослий і 1 дитина) - від 145 тис руб.Якщо їдуть 2 дорослих людини на Новий рік на Самуї - ціни від 162 тис руб, на Пхукет - від 148 тис.

 

Це названі мінімальні ціни від яких починаються 3 * готелі, т.е. ви будете жити не у моря, а в 10-15 хвилин ходьби, харчування - сніданки.Все що краще і ближче до моря, коштує набагато дорожче. Найцікавіше, що при покупці турів або квитків заздалегідь навіть місяця за 3-4 - ціни на час Нового року не змінюються.Вони занадто завищені і не виправдовують себе. Це пов'язано з святами і загальним бажанням провести канікули і зустріти Новий рік в незвичайному подорожі на березі океану.Тому часом в Тайланд самостійно простіше з'їздити в інші місяці і витратити менше грошей, зустріти меншу кількість росіян і отримати максимум задоволення від відпочинку.

Источник: klumber.ru

Похожие статьи:

  1. Іркутськ Путівки в Тайланд
  2. Ціни на Путівки в Тайланд
  3. Дешеві Путівки Тайланд
  4. Коли Дешеві Путівки в Тайланд