Купити Путівку Дешево в Тайланд

СВІТ ПОДОРОЖЕЙ ОНЛАЙН

дешево в Тайланд Tweet

 

Квитки в Таїланд дешево. Порівняти ціни на рейси до Тайланд з іншого predloženiâmi і не забувайте користуватися календарем низькі ціни, тільки Tak від гарантовано знайти більшість пропозиція vygodnye або ви можете замовити

 

Прекрасного літнього настрою дорогий відвідувач сайту «Світ подорожей онлайн».Як то все ніяк не міг дістатися до цієї теми, але от видалося часинка, і вирішив поділитися інформацією, як з'їздити дешево в Тайланд.Перш ніж написати цю статтю, довелося звичайно, маленько потрудитися і провести аналіз всіх пропозицій про те як дешево з'їздити в Тайланд.

 

Передісторія статті як з'їздити дешево в Тайланд

 

дешево в Тайланд Більшість людей мріють відпочити в Таїланді, якимось чином намагаються заощадити свої кошти.Є люди, які не звертають увагу на це, але таких, напевно, не так багато.Ось я теж з тієї категорії людей, які бажали б відпочити в Таїланді дешевше.

 

Тому перед поїздкою довго і копітко вивчав безліч пропозицій від різних туристичних компаній.Речі тоді про самостійну поїздку і бути не могло. У підсумку я тоді купив 2 путівки загальною вартістю 64 000 рублів, яка включала в себе переліт туди і назад Москва - Бангкок - Москва, трансферт з аеропорту до готелю і назад.Проживання в готелі 3 зірки з сніданками, страховка і все це на 11 ночей.

 

Крім цього мені ще довелося купувати квитки на літак з Пермі до Москви і назад (у 2010 році рейси в Таїланд з Пермі не рушали), а це ще додатково близько 20 000 рублів, ну і звичайно сума на кишенькові витрати.

 

На двох у нас вийшло 1500 $ (звичайно сума не така велика і особливо на неї не розгуляєшся, але нам вистачило і навіть ще трохи залишилося).Таким чином, наша поїздка на двох нам обійшлася близько 130 тис. рублів. І варто зауважити, що для провінційного містечка сума дуже значна.

Источник: otpusk21.ru

Похожие статьи:

  1. Путівки Гарячі в Тайланд
  2. Відгуки про відпочинок Тайланд
  3. Тур Путівка в Тайланд
  4. Купити Палаючий Тур в Тайланд