Відпочинок в Таїланді Зараз

Одкровення туристичного експерта з Тайланду

 
Керівництво по відпочинку в Таїланді

 

Як зберегти добрий настрій, гроші, час і нерви під час відпочинку і підготовки до нього.

 
 

Після Таїланду і на Європу якось не хочеться дивитися ... Все здається занадто стандартним і звичним.

 

Таїланд - дуже колоритна країна, де кожен зможе знайти для себе щось незвичайне ... Навіть після того, як ми з дружиною повернулися додому в Київ, ми ще якийсь час за інерцією сподівалися побачити за вікном море, пісок і шелесткі на вітрі пальми :)

 
 

В інтернеті зараз можна знайти досить багато найрізноманітнішої иформации про Таїланд - починаючи від розлогих статей, і закінчуючи відгуками більш-менш задоволених туристів.Що називається, «читай - НЕ перечитай».

 

Але, правда, з усім цим інформаційним достатком є ​​два нюанси.

 Перший - це те, що більша частина статей про цю далеку країну сонця і життя написана в солодкаво-рекламному стилі кшталт «прекрасний пейзажі, блакитні береги і пріветлівайе тайці, готові носити Вас на руках».Для мандрівника такі статті корисні на рівні ознайомчого матеріалу або просто введення перед читанням відгуків.Правда, з самими відгуками є теж одна біда, і це вже ...  

. Проблема в тому, що 95% туристів йдуть за досить торованому маршрутом «готель - місцеві визначні пам'ятки - епізодичне знайомство з місцевим населенням - відлежування боків на пляжі - чудо повернення додому».Зрозуміло, що в такій ситуації більшість описів будуть трохи ... Однотипними.А значить - перечитувати їх потрібно буде довго і багато.

 

Концентровану, ділову, конкретну інформацію з живими коментарями, конкретними інструкціями і вказівками знайти неймовірно важко.А значить, ймовірність потрапити в халепу як при самостійній поїздці, так і і при замовленні турів багаторазово зростає.

 

Вирішення цієї проблеми знаходиться прямо на цій сторінці.

 Ми вже більше 22 років возимо людей відпочивати в Таїланд. За цей час ми накопичили пристойну кількість найрізноманітнішої інформації, яку не знайдеш ні в одному гіді і не збереш навіть при тижневому прочісуванні відгуків.  

Весь цей досвід ми звели в одне єдине, так сказати «керівництво користувача» - і надаємо його абсолютно безкоштовно.

 

Що можна такого корисного знайти в цьому курсі?

 

У який час року в яку частину Таїланду їхати найкраще?  
... Що буде вкрай корисно для всіх новачків, тільки планують поїздку.Зазвичай турагентства нахвалюють чітко опредленних список місць, що вважається «найбільш популярним» у більшості потенційних клієнтів, але при цьому не поспішають згадувати про те, куди їхати небажано.

Источник: www.mirvkarmane.ru

Похожие статьи:

  1. Відпочинок в Таїланді Влітку
  2. Відпочинок в Таїланді Дешево
  3. Відпочинок в Таїланді Крабі
  4. Відпочинок в Таїланді Поради