Курорти Таїланду Опис

Таїланд / Паттайя

Тайланд / Паттайя Відпочинок в Паттайя

 

Паттайя - улюблений курорт российко туристів.У загальній складності сюди приїжджають до 1 мільйона туристів на рік. У теперішній час Паттайя вважається "Азіатської Рів'єрою".
У Паттайя розташовано більше 120 готелів, від найдорожчих, до економічних.Паттайя поєднує в собі багато розваг, з неповторною атмосферою веселощів.Багато ресторанів зібрано тут, з найрізноманітнішою кухнею.  
Прекрасні можливості існують тут для любителів водних розваг.На пляжах Паттайї пропонуються такі види водних розваг як, серфінг, водні лижі, скутер, дайвінг, рибна ловля і морські прогулянки.
Паттайя вважається найвеселішим курортом Таїланду. Тайланд / ПаттайяБезліч барів, дискотек, ресторанів, пабів, торгових вулиць, магазинів знаходяться саме тут.
Так само Паттайя славиться різноманітністю пропонованих екскурсій.До найпопулярніших відноситься екскурсія на крокодилячу ферму, де зібрана велика кількість рептилій, а так само сафарі-парк, зміїна ферма, тигрове зоопарк, шоу трансвеститів, а так само у Вас буде можливість побалувати себе прекрасним тайським масажем і покататися на слонах.
У тайській кухні використовується безліч різноманітних морських продуктів.Основними інгредієнтами для приготування тайських делікатесів є риба і молюски.З алкогольної продукції найкраще пити місцеве пиво "Сінгха" і "Клостер", так само можна вживати місцеве віскі (досить міцне).
Побувати в Паттаї і не відвідати екскурсію Альказар-шоу, просто не представляється можливим.В даний час це шоу і Паттайя невіддільні одне від одного, як небо від зірок.Прекрасна обстановка, якісний світло і звук, артисти в чудових костюмах, не залишать Вас байдужими.Це шоу найпопулярніше і відвідуване в Паттаї.  
Звичайно ж варто відвідати Сад Орхідей (Нонг Нуч Парк), тут Ви зможете чудово провести час і насолодитися красою і зафіксувати на камері гордість Тайланда - орхідеї.
Перейнятися історією і величчю традиційного тайського танцю, Вам допоможе шоу "Культура та обряди Таїланду". Тайланд / ПаттайяТак само тут представлені битва на мечах, тайський бокс. У Вас буде можливість подивитися, як милі мавпочки збирають кокоси, а слони грають у футбол.
Парк Міні-Сіам - це прекрасна можливість поринути в історію країни.Тут зібрано безліч моделей в мініатюрі, найцікавіших місць Тайланда.

Источник: go-siam.ru

Похожие статьи:

  1. Курорти Таїланду Паттайя
  2. Курорти Таїланду Карта
  3. Курорти Таїланду Фото
  4. Тури Тайланд Пегас