Тайланд Розвиток Туризму

План розроблений Самуї, як еkologicheskogo напрямки туризму Таїланд

Самуи — экологический туризм Самуї розглядає можливість стати екологічним напрямком туризму Таїланду в найближчі 3-5 років за рахунок зниження споживання енергії та вирішення екологічних проблем при одночасному підвищенні цін приблизно на 30-50%.

 

Голова асоціації розвитку туризму Самуї пан Танонгсак Сомвонг каже, що в результаті швидкого зростання туризму на Самуї відчувається серйозна нестача енергії.Окрім проблеми з електропостачанням на Самуї, гостро стоїть питання з очищенням стічних вод на острові.

 

Острів отримує всю електрику з материка, із збільшенням споживання на 20% щорічно.Туристичні місця на Самуї, в довгостроковій перспективі, залишаються в зоні ризику через перебої з електрикою, оскільки вони споживають в чотири рази більше електроенергії, ніж домашні господарства.Наприклад, на кондиціонери припадає половина споживаної енергії готелів.

 ((Н3)) Самуї - Таїланд призначення туризму еkologicheskoe  

"Mи ishtem рішення kotorиe pomogut нас uverenno рослин і туризму в еkologicheskiy stanovitsya edinstvenno pravilynиm resheniem" говорив г-Tanongsak.

 

Самуи — экологический туризм Заступник генерального директора Департаменту ефективності та альтернативної енергії пан Тварат Сутабурт сказав: "Самуї був обраний групою Азіатсько-Тихоокеанського економічного співробітництва, щоб стати моделлю екологічного (низкоуглеродистого) острови в регіоні".

 

Самуї і інші менш розвинуті напрямки, такі як Тао в Сурат Тані і Ко Чанг в витрачали, здійснюватимуть три основні стратегії для досягнення категорії екологічного (нізкоугдеродістого) туризму.

 

"Подібна модель не підійде для великих центрів туризму, таких як Пхукет, Паттайя або Чанг Май", говорить пан Тварат.

 ((Н3)) Три стратегії opredelyayushtie новий напрямок Samui туризму  

ДЛЯ Самуї ПервоЛого zadachey прокинувся план peresmotr zonirovaniya МІСТА та ідентифікація chetkaya kommercheskih і zelenиh зони.

 

У промислових зонах будівлі можуть бути побудовані вище 12 метрів.

 

Друга мета для Самуї - розробка системи громадського транспорту на острові, зараз люди користуються особистим транспортом.

Источник: thailand-news.ru

Похожие статьи:

  1. Тайланд серпня Тури
  2. Тайланд Дешеві Тури
  3. Тайланд Види Туризму