Дешеві Путівки Тайланд

Тури в Таїланд. Тури в Паттайї.

Багато хто запитує себе, як дешевше відпочити в Таїланді - купити путівку в турфірмі або летіти самостійно?  
Відповісти буде не так просто, все залежить від декількох нюансів:  
1. Тривалість поїздки  
2. Місяць  
3. Місто відпочинку  
4. Комфорт  
5. Мета відвідування Таїланду  
Туры в Тайланд  
Отже, тепер все це і докладніше:

 

1. Якщо ви летите на стандартні 14 днів, то дешевше буде турпакетом через турфірму, це однозначно і тут не посперечаєшся.
Туроператори викуповують оптом квитки на чартери і номери в готелях, тому вони отримують величезні знижки - і це ні 10% і ні 20% від повної їх вартості, а набагато більше.Тому навіть якщо вони накрутять свої 10% агентських, то ви все одно будете у виграші.Прочитавши це, багато самостійні мандрівники будуть бити себе в груди і розповідати казки про те, що дешевше буде відпочити в Таїланді самостійно, ніж пакетом.Але це не більше ніж переконання самого себе. Тільки лише ціна квитків на літак у них перевищує вартість усього пакетного туру у багатьох пікетники, куди входить квиток на літак в обидві сторони, зустріч в аеропорту Бангкока і трансфер в Паттайї у ваш готель, проживання в готелі, харчування, безкоштовні оглядові екскурсії по Паттайя, трансфер з вашого готелю в Паттаї в аеропорт Бангкока.
Туроператори не продають тури в Тайланд довше, ніж на 14 днів, тому ті, хто хочуть відпочити подовше будуть змушені організувати свій відпочинок в Таїланді самостійно і все необхідне робити самому.
Висновок: відпочинок в Таїланді до 14 днів - тільки через турфірму, довше 14 днів - самостійно.
2. Наприклад, путівка в Тайланд в грудні місяці коштує в 2-3 разів дорожче, ніж в червні.Ціна квитка на літак у самостійного мандрівника перевищує вартість квитка турпакетніка в цей період ще в 2-3 рази.У нас люди звикли відпочивати з червня по вересень. Саме в цей період в Таїланді сезон дощів і вважається що не сезон.Тому в цей період можна купити самі дешеві тури в Таїланд.

 

Вихід: otdyhajte Протягом літнього сезону doždej.
3. Найпопулярнішими курортами в Таїланді є Паттайя і Пхукет.Який же з них вибрати?  

Источник: pattayathailand.ru

Похожие статьи:

  1. Ціни на Путівки в Тайланд
  2. Коли Дешеві Путівки в Тайланд
  3. Тур Путівка в Тайланд