Путівки в Тайланд на Червень

Тури в Тайланд в червні 2014 ціни, путівки, відпочинок

iun1 Таїланд - дивовижна екзотична країна, в яку мріє побувати кожен мандрівник.Але в розпал пляжного сезону (з листопада по лютий) тури в Тайланд досить дорогі, тому багато туристів воліють відвідувати цю країну в «не сезон» - влітку.

 

Червень - це початок сезону дощів в Таїланді. Але не варто боятися: по-перше, дощова погода тільки починається.Тому дощі йдуть не часто і в основному в нічний час. До ранку все встигає просохнути, і слідів від тропічного дощу практично не залишається.

 

По-друге, температура повітря вдень досягає 35 градусів тепла, а вночі не опускається нижче 27 градусів.Вода при цьому дуже добре тримає тепло: від 28 до 30 градусів. Тому засмагати і купатися в Таїланді в червні дуже комфортно.

 

Найкомфортнішими для відпочинку в Таїланді в червні вважаються південно-східні острови - Самуї, Ко Тао, Ко Пха.Тут випадають опади оптимально знижують спеку. А ось на острові Ко-Чанг стає більш прохолодно, і дощів випадає в 2-3 рази більше, ніж у південно-східній частині Таїланду.

 

iun При відвідуванні Таїланду в червні треба стежити за станом пляжу: якщо на флагштоку розвивається червоний прапор, то море неспокійне настільки, що купатися в ньому заборонено.

 

З кожним роком кількість туристів, які купують тури в Таїланд в червні, збільшується.В основному це громадяни колишніх країн СНД, а от європейців в цей час практично не зустріти на островах.

 

У червні дискотеки, ресторани і бари в Таїланді працюють у звичному режимі.Також не закривається жоден екскурсійний об'єкт. Крім того, туристи можуть стати свідками і учасниками національних тайських свят, які проводяться тільки в червні.

 

Другого червня в провінції Лампанг проводиться Фестиваль ананаса.Тайці прекрасно знають про корисні властивості ананаса, тому дуже цінують цей продукт.Фестиваль триває три дні, в цей час всі танцюють і співають, беруть участь у конкурсах і насолоджуються стравами з ананаса, а найголовнішою подією фестивалю є конкурс «Міс Ананас».

 

Релігійне свято Вісакха Буча також відзначається в червні, є державним святом і пишно відзначається у всіх куточках Тайланда.З ранку всі буддисти йдуть до храмів і слухають проповіді, а ввечері проводиться свічкова церемонія: всі беруть в руки палаючу свічка, 3 запашні палички і квіти і триразово обходять навколо головної церковної каплиці.

Источник: www.avit-spb.ru

Похожие статьи:

  1. Путівки в Тайланд грудня
  2. Путівки в Тайланд з Дитиною
  3. Путівки в Тайланд з Тюмені
  4. Путівки в Тайланд на Грудень