Екскурсія в Таїланді Річка Квай

Екскурсія по річці Квай (Таїланд).

IMG_3153 Якщо ви вагаєтеся - летіти чи на острів Пхукет або Самуї або побачити Паттайю і Бангкок - наведу один вагомий аргумент, який дозволить схилитися на користь останніх двох міст.Це можливість відправитися звідти в подорож по річці Кхвяей, більш відомої як Квай.

 

Ця річка протяжністю 380 км протікає по провінції Канчанабурі, бере свій початок на північному заході Таїланду і впадає в басейн Меконгу.Її звивисте русло пролягає між пагорбів і гір, покритих тропічними джунглями, і має багато водоспадів і порогів.

 

Туристи люблять бувати тут. Стільки дивовижних розваг і вражень навряд чи можна випробувати на іншій подібній екскурсії. DSC_1657 Це і сплав на плотах або прямо в рятувальних жилетах по воді, можливість скупатися у водоспаді, термальному радонові джерела, покататися на слонах, відвідати національний парк і ринок на воді, проїхати на поїзді по «дорозі смерті».

 

І неодмінно побачити знаменитий міст через річку Квай. Завдяки однойменному американському фільму про події 2 світової війни ця річка стала відома в усьому світі, мільйони туристів приїжджають щорічно туди.

 

Завдяки такій популярності вздовж річкових берегів стрімко виростають села і бази відпочинку для мандрівників.Родзинка - плавучі готелі.

 

До незвичайним будиночків на воді можна добратися тільки вплав на човнах, а сама будова з червоного дерева - того самого, з якого в Росії роблять дорогі меблі - забезпечено помостом.На ньому можна сидіти, спостерігаючи захід або схід над водою, вудити рибу, можна стрибнути скупатися, якщо не боятися швидкої течії.Небезпечних мешканців в річці немає, водяться змієголові коропи, окуні, тетрадони.

 

DSC_1677  
Плавучі готелі в цих місцях почали будувати більше 40 років тому.Завдання, що стоять на воді плоти з'єднували мотузками, кріпили канатами до берега і встановлювали на них прості хатини з кокосової деревини.Дахи покривали соломою. У плавучих будиночках немає електрики, кондиціонерів і відмінна акустика.Висвітлюють номера газовими лампами.

 

Якщо час дозволяє, їхати краще на 2 дні з ночівлею в плавучому готелі.Ціна такої екскурсії для двох дорослих, які виїжджають з Бангкока, буде приблизно по 325 доларів за людину (сніданки включені).За законом групу обов'язково супроводжує тайська гід і російський перекладач.Перша зупинка зазвичай на плавучому ринку, це в 100 км від Бангкока.Торговці з сусідніх сіл, в основному жінки, щоранку припливають з фруктами, свіжою рибою та національними сувенірами.Туристи можуть проплисти на човні по каналах-торговим вулицях ринку і щось купити.

Источник: dnevnik-neposedi.com

Похожие статьи:

  1. Екскурсії в Таїланді на Пхукеті
  2. Екскурсії в Таїланді Паттайя Ціни
  3. Екскурсії в Таїланді Паттайя
  4. Екскурсії в Таїланді Відео