Відгуки про екскурсії в Таїланді

Відпочинок в Тайланде.10 основних вражень

Отдых в ТайландеЗдравствуйте, читачі!

 

У новорічні канікули, коли немає бажання думати про роботу, хочу розповісти Вам як я провів відпочинок в Таїланді і поділитися враженнями.

 

Їздили ми туди ще на початку грудня, але все якось не міг зібратися і зробити цей фотозвіт, перебували думки важливіші, та й за інвестиційним портфелем потрібно регулярно звітувати.

 

Раніше нам доводилося багато де побувати, основні туристичні вузли Європи ми відвідали майже всі, побувавши в автобусному турі і в традиційних Туреччині та Єгипті теж бували неодноразово, а от Азію якось упустили.

 

Отдых в Тайланде Ось, навіть вирішив пронумерувати враження про відпочинку в Таїланді, щоб все було по порядку:

 

♦ 1.Коли наш літак приземлився в Бангкоку першим враженням був аеропорт, такого величезного і масштабного мені ще не доводилося бачити, хоча кажуть в Сінгапурі аеропорт ще крутіше ...

 

♦ 2.Повітря навіть в Бангкоку був наповнений вологою, запахом моря і літа. Наш готель розташовувався в туристичному місті Паттайя, туди нас і повіз автобус.

 

♦ 3. Загалом, де доводилося бувати за тиждень відпочинку здалося, що дороги практично ідеальні не дивлячись на те в який бік їдеш.Не знаю, може це пов'язано з тим, що це більшою мірою морська-курортна зона, а в глибинках все інакше, але не здивуюся, що і в бідних районах дороги якісніші ніж у нас.

 

Ось подивіться яка краса навколо, які дороги і плюс місцевий колорит.

Источник: mlminvestor.ru

Похожие статьи:

  1. Вартість Екскурсій в Таїланді
  2. Цікаві Екскурсії в Таїланді
  3. Відгуки про відпочинок в Таїланді
  4. Тез Тур Екскурсії в Таїланді