Красноярськ Тайланд Тури

Тури в Таїланд, ціни на путівки в Таїланд з Красноярська

Государственное устройство: конституционная монархия. Таїланд - сторінка тисяч квітів! ТАЙЛАНД - Країна в kotoruû завжди hočetsâ тому! Кожен раз, коли я повертаюся, otkryvaeš для себе завжди технічний директор щось нове! І в кінець подорожах ponimaeš, I I тільки Маленькі крупа Того, Що Ви можете дати Tailand.

 

Загальні відомості про Таїланді

 

Столиця: Бангкок - 6 859 000 чол.(2006 р.)

 

Релігія: буддизм (95%), іслам і хрістіантство (5%)

 

Мова: тайський

 

Грошова одиниця: бат = 100 сатангов

 

Найбільші міста: Чіангмай, Чонбурі, Тхунгсонг, Накхонситхаммарат.

 

Тайланд из Красноярска - Таттайя Найдовші річки: Мінам (відома ще під назвою Чао-Прайя), Меконг.

 

Гори: Дангрек, хребти: Танентаунжі, Кун-Тан, Білаук - Таунг.

 

Таїланд з Красноярська

 

Також, як і у випадку з Туреччиною, вибір пропозицій досить багатий в будь-який час року.Прямі рейси з Красноярська здійснює декілька туроператорів, головне - вибрати найбільш зручний саме для Вас тур.У розділі Ви зможете самостійно підібрати собі тур і зробити заявку зі знижкою 5%.Або ж, Ви можете звернутися до наших менеджерів, які із задоволенням проконсультують Вас і допоможуть з вибором.У розділі Ви знайдете всю необхідну інформацію для зв'язку з нами.

 

Пам'ятки

 

Тайланд - як ні яка інша країна, багатий пам'ятками.Багатовікова, насичена подіями, історія цієї країни залишила безліч цікавих пам'яток культури. Тайланд из Красноярска - Самуи Найцікавіші екскурсії описані в нашому розділі Екскурсії Таїланду, відгуки про екскурсії Таїланду.

 

Клімат

 

Тропічний на півночі і тропічний мусонний на півдні і південному сході.Сезон дощів (південно-західний мусон) триває з червня по жовтень. У Бангкоку зареєстрована середня температура між 20 С і 32 С в січні і між 24 С і 32 С в серпні.На півночі вологість менше, а клімат м'якше.

 

Корисна інформація

 

Кольори національного прапора - червоний, блакитний, білий - символізують народ (червоний), чистоту буддійської релігії (білий) і інститут монархії (блакитний).

Источник: www.el-mar.ru

Похожие статьи:

  1. Паттайя Таїланд Тури
  2. Красноярськ Тайланд Гарячі Тури
  3. Новосибірськ Тайланд Тури