Курорт Хуа Хін Таїланд

Хуа Хін мені не сподобався

Хуа Хин вид с моря Елла Gluhovceva,  
Хуа Хін, Таїланд

 

Деякі Про Хуа HINE або Чому я не люблю Королівський Курорти

 

Vernuvšis з їхнього другого Снігур, kotoraâ папки з 20 листопада 2013 року по 15 лютого 2014 в Tailande а потім на Балі - з 15 лютого по 14 квітня 2014 року - моя Vstretilis на травневі свята з сім'єю мій однокласник.Дружу я з ним зі шкільних часів, але мова не про це - він зробив мені найбільший комплімент про наш сайт: «Він діє на мене, як антидепресант. Хуа Хин, кондоминимум Коли я хочу кудись поїхати, а не можу, то читаю статті на вашому сайті, - сказав мені Андрій.- Тому, що на інших тільки охи, да ахи з приводу Таїланду і Балі, а у вас почитаєш статті і розумієш - скрізь добре, де нас немає ».

 

Що ж, Андрій в чомусь правий. Ризикуючи накликати гнів блогерів, які проживають у цих країнах, ми намагаємося розповідати правду.Або, принаймні, описувати чесно свої відчуття про те чи іншому курорті.

 

У модному нині королівському курорті Хуа Хіні ми пробули 2 тижні і навіть зустріли Новий Рік.А невелика заміточка «тухлих якось з пам'ятками в Хуа Хіні» викликала шквал обурення у блогерів, які там давно живуть. Территория кондоминимума Тому я так довго не наважувалася написати цей матеріал.

 

Хуа Хін зараз серйозно піариться на ринку туристичних послуг.У Паттайя навіть пропонують таку екскурсію на 2 дні, за пристойні гроші в 200-300 доларів.Але я хотіла б сказати, що у всіх туристичних проспектах написано тільки саме райдужне, а насправді місто може призвести інше враження.Так що, треба подумати: чи варто за свої власні гроші їхати 450 км по жарі? Звичайно, вас завезуть в цікаві місця: храми, печери і т.д. Але саме місто може виявитися не таким білосніжним королівством, як ви очікували.

Источник: www.netzim.ru

Похожие статьи:

  1. Курорт Пхукет Таїланді
  2. Курорт Самуї Таїланд
  3. Курорт Крабі Таїланд