Путівки в Тайланд Відгуки

Крабі Таїланд, горящі путівки і тури в Крабі з Москви
Таїланд

Крабі - острови, відкриті Синдбадом

Туризм в провінції Крабі в Південному Тайланді заявив про себе зовсім недавно - років 10 тому.Причиною була важкодоступність цього архіпелагу, що складається з сотні великих і малих островів.Ще і зараз можна зустріти на сайтах відгуки туристів десятирічної давності, смутку, на складність транспортування.Тепер, коли крихітна однойменна столиця провінції Крабі має власний аеропорт, відпочинок на островах стає все популярнішою, а інфраструктура активно розвивається.

до нашої мети, краб теплий рай

Провінція знаходиться відокремлений достатньо - 800 км від Бангкока.Туристичний сезон досягає свого піку на Крабі в листопаді-грудні, завдяки географічному положенню.Для європейців особливо привабливо поєднання «відпочинок - святкування Різдва та Нового року» в тропічному кліматі.

Природа не поскупилася, створюючи Крабі: щедрою рукою розсипала вона острівці, кожен з яких по-своєму унікальний.Тропічні мангрові ліси, вапнякові печери і гарячі джерела, пляжі і скелясті рифи - пам'яток вистачить не на один відпуск.

 

Вражають заходи і світанки на Крабі - ніжно блакитне небо, прикрашене світяться рожевими хмарами, плавно перетікає в гладь океану з островами на горизонті.Виконані в тайському стилі готелі потопають в екзотичних гайках, підсвічених нічними світильниками і лампіонів.

 

Скелі, пляжі, джунглі ... і піратські скарби

 

Скелі, фантастично обточені вітрами і тропічними зливами, обросли бахромою сталактитів і ліан.Місцеві жителі спритно видираються по нависаючим над водною гладдю укосів і підробляють, охоче позуючи для приїжджих.Поступово Крабі набуває популярності у скелелазів, як цікава для підкорення скеляста місцевість.

 

Муніципальні пляжі Крабі (особливо відомі Ао Нанг і Ралей) свіжі і первозданність, як в перший день творіння, Білий пісок на них дивно тонкий, що пестить босі ноги, а вода настільки чиста, що втрачається уявлення про справжню глибині.Саме це властивість, а також безліч тропічних рибок і мешканців морських глибин манить любителів дайвінгу.Стабільні, постійно дмуть теплі вітру, женуть по хвилях яскраві вітрила віндсерфінгу.Пляжі національного парку Крабі Му Ко Пі Пі - воістину Мекка для початківців серфінгістів.

 

Окремо варто відзначити острова-близнюки у вигляді бантика, які носять схожі назви - Пxі Пxі Дон і Пxі Пxі Лей.Від Крабі сюди можна добратися на катері за 40 хвилин. Екскурсія на човні займають добрих пару годин.Проте відпочинок на островах варто того: численні бухточки островів ще не займані цивілізацією.Тут процвітає первозданний тропічний світ, як підводний, так і прибережний.

 

Можна здійснювати як організовані човнові вилазки, так і індивідуальні.Гідами охоче послужать місцеві жителі-тайці. Це привітні, доброзичливі люди, про яких туристи відгукуються, як про надійних провідниках.Варто зауважити, що англійською мовою на Крабі добре володіє тільки персонал готелів та ресторанів, решта спілкуються з приїжджими на суміші жестів і умовної англійсько-тайської лексики.

Источник: www.saletur.ru

Похожие статьи:

  1. Путівки Тайланд Паттайя
  2. Путівки в Таїланд на Двох
  3. Путівки в Тайланд з Тюмені
  4. Путівки в Тайланд грудня
  5. Путівки в Тайланд Пхукет