Відпочинок в Таїланді Поради

Otdykh з Tailandye і Tury
Одним словом, ваше чадо точно

Коли їхати  
Вважається, що кращий час для відвідин Таїланду - з листопада по квітень.Тобто в той сезон, коли в країні відносно не жарко, і немає дощів.Насправді в Таїланді практично цілий рік температура води і повітря близько тридцяти.Тільки в травні і червні буває жарче - і ось ці два місяці не найкращий час для відвідування курортів.За винятком острова Самуї - там високий сезон триває з лютого по серпень, причому останній місяць - найкращий для відвідування острова.У період з червня по жовтень в Бангкоку, Паттайї, Пхукеті і т. п. сезон дощів - ось тільки дощ ллє від сили годину-дві на день, та й то в основному вночі.Так що їздити до Таїланду можна цілий рік - але в сезон дощів тури в країну коштують дешевше.А пік цін припадає на новорічні дати.

 

Треба знати. Віза. З лютого 2006 року, між Росією і Таїландом діє безвізове угоду.Потрібен лише діє не менше 6-ти місяців з дня в'їзду в країну закордонний паспорт і ваучер з готелю.І для виїзду з країни на зворотному шляху треба буде заплатити Аеропортівський збір - близько 20-ти доларів з людини, причому часто цей збір вже включений у вартість квитка.
Митниця. Ввезення і вивіз іноземної валюти не обмежений - але при ввезенні більше $ 10 000 потрібна декларація.Дозволений вивіз національної валюти на суму не бoлee 50 тис. бaт або 500 тиc., Ecли ви нaпpaвляeтеcь в гpaнічaщіe c Тaілaндoм cтpaни.  
Paзpeшaeтcя беспoшліннo ввoзіть пpeдмeти лічнoгo пoльзoвaнія, oдну фoтo, відeo або кінoкaмepу (c фотоапаратом можна провезти до п'яти фотоплівок, з відеокамерою - до трьох відеокасет), сигарет - 200 шт.(Або 250 гр. Тютюну), до 1 л. Вина або міцних спиртних напоїв. Заборонено ввезення зброї (без дозволу поліції).Заборонено вивезення золотих злитків, зображень Будди (крім шийних медальйонів), дорогоцінних необроблених каменів, слонової кістки і будь-яких виробів з шкіри і кістки тварин, а також марок та антикваріату без дозволу Дeпapтaмeнтa витончених мистецтв "Fine Arts Department" (достатньо отримати в магазині спеціальний сертифікат).І, звичайно, заборонено провезення наркотиків - за це порушення в Таїланді чекає смертна кара.
Валюта. Грошова одиниця Таїланду - бат. При розрахунках в деяких торгових лавках приймають і долари, але за невигідним курсом.У готелях міняти не особливо вигідно. Краще місце - великі супермаркети або обмінні пункти.Врахуйте, що в Таїланді курс обміну залежить від номіналу купюри - чим менше купюра, тим, відповідно, менше і курс.Так що самий вигідний обмін - зі ста доларової папірці. Знову ж при обміні врахуйте, що вартість багатьох товарів і послуг в країні мінімальна, а поміняти місцеві бати назад на долари вельми скрутно...

Источник: www.1001tur.ru

Похожие статьи:

  1. Відпочинок в Таїланді Пхукет Ціни
  2. Відпочинок в Таїланді Влітку
  3. Відпочинок в Таїланді Путівки
  4. Відпочинок в Таїланді Дешево
  5. Відпочинок в Таїланді Зараз