Курорти Таїланду Паттайя

Паттайя - це центр нічного життя Таїланду. Це дуже відомий курорт, що славиться в першу чергу своїми розважальними програмами.Тут все орієнтовано в основному на молодь, на туристів, які вирішили весело і недорого відпочити в Таїланді (правда, звичайно, ціни на тури до Паттайї все одно залишаються залежними від сезону).На Паттайю відправляються найчастіше любителі пригод і ні до чого не зобов'язують знайомств.Для них з настанням сутінків (приблизно з 20:00) відкрито безліч клубів і go-go барів, масажних салонів і ресторанів. Тут і відбувається все найцікавіше. Саме в Паттаї проходить барвисте трансвестит-шоу «Альказар» і «Шоу Тіффані».Такі заходи до душі не кожному, тому турфірми заздалегідь попереджають охочих про своєрідність відпочинку в місті.
Пляжна дорога ввечері перетворюється на пішохідну вулицю - у відому всім Уолкінг-стріт, на якій зосереджена основна кількість розважальних центрів.Вируюче нічне життя приваблює туристів з усього світу. Тут відпочиваючих чекає тільки одна небезпека - втратити гроші або будь-які цінні речі, залишені без нагляду.Тому туристична поліція заздалегідь попереджає всіх про те, що документи, гроші та цінності слід залишати в готелі.Категорично не рекомендується носити їх при собі і тим більше брати з собою на прогулянку в нічний час доби.
Єдине, що варто мати при собі завжди - це візитну картку готелю, на якій вказано його адресу.
Готелів в Паттайя дуже багато і всі вони відрізняються демократичністю цін, хоча є, звичайно, і комплекси вищого класу.Всі вони мають свої бари з живою музикою вечорами, басейни, ресторани з багатим вибором страв.
Цей курорт на південному сході Таїланду має у своїй програмі не тільки нічні феєричні шоу.Життя тут кипить і вдень. Любителям активного відпочинку припаде до смаку і катання на водних мотоциклах, і заняття дайвінгом (для нього найбільш підходить о.Корабля, що знаходиться недалеко від Паттайя), і польоти на парашуті з катером.Правда, чистота морської води і якість питної на острові залишають бажати кращого.Те ж саме можна сказати і про пляжі Паттайї, які також не відрізняються хорошою якістю.Всі вони по перевазі - пляжі міські, а, значить, не дуже чисті.Однак вони завжди повні народу.  

Источник: odihnamore.blogspot.com

Похожие статьи:

  1. Курорти Таїланду Фото
  2. Курорти Таїланду Паттайя Фото
  3. Курорти Таїланду Карта