Ціни Туров в Тайланд

Тури в Тайланд із Санкт-Петербурга ціни 2014

samui1 Якщо ви хочете добре відпочити і порадувати себе екзотикою, то королівство Тайланд, розташоване в самому центрі жаркої Південно-Східної Азії, це те, що вам треба.Тури в Тайланд з Санкт-Петербурга з легкістю доставлять Вас в цю екзотичну казку.Вона здатну полонити навіть самих розпещених і вибагливих туристів.

 

В країні Конституційна монархія. Країною править король династії Чакри, Пуміпон Адульядет, його Величність Рама 9.У країні не припустима критика членів королівського дому. При відвідування храмів повинні бути строго прикриті плечі і коліна, прохід в храм виключно без взуття. krabi1 Місцева валюта - бати, приблизно рівні рублю. Що стосується цін, все дуже умовно.Майже скрізь можна торгуватися. Купуючи путівки в Таїланд, обов'язково вивчіть хоча б парочку фраз на тайському мовою.Ви викличете не тільки симпатію місцевих жителів, але й можливо цілковитий захват.

 

Гарячі тури в Тайланд з Санкт-Петербурга (СПб).

 

phi-phi1 Сіам - (др. зв.) Відкриє для вас своє незрівнянне різноманітність - величезні гори, кришталево чисті річки, нещадні джунглі і дивовижні узбережжя.Відпочинок в Таїланді - це унікальне місце з точки зору туристичних можливостей.Тут є нескінченна безліч будь-яких варіантів відпочинку для користі і задоволення, від секс-путівок і 24-годинного «чаду» у місцевих дискотеках і барах до пошуків осяяння в найдавніших храмах і дайвінгу на островах.Вибравши тури в Тайланд, ви зможете зануритися в багату культурну спадщину, відвідавши безліч храмів та інших пам'яток культурної спадщини країни.

 

Прикладом, одного з храмів який слід відвідати: Храм Істини в Паттайя - це краса небес, відтворена на землі.Розташований на березі Сіамської затоки, храм створений з місцевого дерева - Тіка.Здавна майстра різьби по тику передають свою майстерність, і донині, йдуть реконструкції храму, хоча будівництва йдуть з 1981р.

Источник: www.avit-spb.ru

Похожие статьи:

  1. Підбір Туру Тайланд
  2. Знайти Тур в Тайланд
  3. Пошук Турів Тайланд
  4. Підбір Туров в Тайланд