Відпочинок Тайланд в Листопаді Ціни

Тури в Тайланд в листопаді 2014 ціни, путівки, відпочинок

noyabr1 Таїланд-це те місце, де приємно відпочивати в будь-який час року.Але у кожного місяця є свої переваги. Якщо вибирати за такими показниками, як клімат, вода, повітря, то краще відпочивати на острові в листопаді.Якраз до цього місяцю закінчується сезон дощів, температура повітря за мірками місцевих жителів прохолодна, щодо травня-серпня, але для туриста +30 вона ідеальна.

 

Куди саме поїхати в Таїланді, вибирати вам, наприклад в Паттаї температура повітря вдень така ж, як і в попередньому місяці, а от вночі знижується до 23 градусів, на Пхукет ще багато дощів, температура води на острові Чанг близько 29 градусів.Якщо їхати з дітками, краще вибирати Паттайї. Листопад приваблює туристів не тільки Росії, але і Європи, т.к. вже не так жарко, але наплив людей від цього не зменшується, тому слід попередньо забронювати вподобаний готель, запастіть теплим одягом на прохолодні вечора.У горах температура знижується до -2, а от на узбережжі дозволить і купуватися, і позасмагати.

 

Острів багатий своїми розвагами та екскурсіями, місцеві жителі намагаються зробити все, щоб туристам не довелося нудьгувати.Вдень на пляжі можна скористатися різними атракціонами, водними видами спорту, орендувати яхту і насолодитися прекрасним видом.Листопад - найкращий місяць для екскурсій і знайомства з визначними пам'ятками, т.оскільки не жаркий, що є перевагою. Ви зможете відвідати храми, палаци, міста, де все прикрашено статуями Будди. noyabr Якщо побувати в Бангкоку, то можна побачити храми Ват Арун, Ват ПХО, найвищу статую Будди - головний символ країни.Прогулятися по відомим паркам, Кхао, Яй, відвідати водоспади, а також крокодилячу ферму.

 

Не можна не згадати про знаменитого тайському масажі, ціни залишаються колишніми в листопаді або трохи збільшуються.Місцеві жителі організовують човнові гонки у зв'язку із закінченням проливних дощів, ви зможете побувати на фестивалі Пхімай, який вразить вас барвистими костюмами, конкурсами, ярмарками.А в день повного місяця жителі виходять до берегів водойм і пускають човники, захоплююче видовище.Оздоровитися і поліпшити своє здоров'я можна біля водоспаду Намток.Ресторани на узбережжі здивують різноманітними стравами, що складаються з морепродуктів.

Источник: www.avit-spb.ru

Похожие статьи:

  1. Відпочинок в Таїланді Путівки
  2. Відпочинок в Таїланді Самуї Відгуки
  3. Відпочинок в Таїланді Фото Відгуки