Знайти Тур в Тайланд

Таиланд Таїланд Розташований на півострові Індокитай в Південно-Східній частині Азії.Південно-Китайське і Адаманское моря омивають Тайланд, північна і західна частина цієї країни вкрита зеленими пагорбами і довгими гірськими ланцюгами.

 

При поїздці в Тайланд до 30 днів віза для громадян Росії та країн СНД не потрібно, якщо Ваша поїздка займе більше 30 днів, то візу слід оформити в консульстві, а потім продовжити її на місці.Якщо з Москви летіти прямим рейсом без пересадок, то час перельоту з Москви до Таїланду составіт10 годин.Різниця в часі між Moskvoj і Таїланд зима - 4 години, а влітку з березня по жовтень - 3 години.

 

Таиланд Практично кожен турист чув про курорти таких курортах як Паттайя, Крабі, Самуї і багато інших.Тут завжди раді відпочиваючим, іноді Тайланд навіть називають Країною тисячі посмішок.

 

Курортний сезон тут триває протягом усього року.Клімат в Таїланді - тропічний і субтропічний. Варто відзначити, що він сприятливо впливає на здоров'я відпочиваючих.Найкращим часом для подорожі в Тайланд вважається період з жовтня по лютий.У цей час тут практично відсутні дощі і не так жарко. Найспекотнішими місяцями є березень-травень, а також серпень.

 

Слід мати на увазі, що в країні періодично йдуть тропічні дощі.Період настання і закінчення сезону дощів - з березня по січень.Зазвичай тривалість сезону дощів пов'язана з географічним розташуванням районів країни.Наприклад, на таких курортах, як Паттайя або Пхукет сезон дощів триває кілька місяців, але вони носять короткочасний характер, тобто протягом дня вони можуть тривати не більше одного-трьох годин.

 

Пхукет є одним з основних курортів країни, він знаходиться в зоні тропічного клімату, у зв'язку з цим сезон дощів тут часте явище.При цьому тропічний дощ на острові Пхукет зазвичай йде не більше двох годин.Закінчення сезону дощів на острові Пхукет - жовтень. У цей період Ви можете забути про тропічні дощах.

Источник: www.tour-consultant.ru

Похожие статьи:

  1. Підбір Туров в Тайланд
  2. Недорогі Тури Тайланд
  3. Підбір Туру Тайланд