Москва Тайланд Путівки

Turи в Таїланді - від 19 800
Гарячі тури в Тайланд
   
 • Віза: не потрібна (до 30 днів)
 •  
 • Час перельоту: переліт з Москви в Тайланд займає 9 ч.20 хвилин - 9:00 30 хвилин  
 • Tsenи turи Таїланду в 2014 році: від 19 800 руб.на людину
 •  
 • Сезон: кращий час для відпочинку в Таїланді: листопад, грудень, січень, лютий, березень.Але в принципі можна відпочивати цілий рік.
 •  
 • Місцевий час: 2:54 (+3 години c Москвою)
 •  
 

Тайланд - це мрія багатьох любителів екзотики.Цю країну вибирають для відпочинку абсолютно різні категорії туристів, починаючи сімейними туристами і закінчуючи любителями гучних нічних розваг.Всім своїм гостям Тайланд пропонує розкішний відпочинок на тропічних пляжах і масу цікавих екскурсій.

 

Курорти Таїланду

 

Пляжні. Пальму першості серед пляжних курортів Королівства Таїланд утримують Паттайя і острівний курорт Пхукет.Сімейні туристи часто зупиняються на тихих островах Пхі-Пхі і Самуї.

 

Клімат

 

Тропічний клімат Таїланду дозволяє мільйонам туристів з комфортом відпочивати на пляжі.Найкращим часом для відвідування курортів країни вважається жовтень-квітень.

 

Чим зайнятися?

 

Пляжний відпочинок. Тайланд зачаровує туристів своїми мальовничими пляжами з білосніжним піском.Гості курортів цієї країни мають можливість зупинитися в відмінно обладнаних готелях і насолодитися якісним пляжним відпочинком і єднанням з природою.У Таїланді сьогодні побудовані готелі будь-яких зіркових категорій, при бажанні можна підібрати дуже доступний за ціною варіант.

 

Сімейні тури. Для відпочинку з дітьми рекомендується вибирати острівні курорти Тайланда - Пхі-Пхі, Самуї, Пхукет.Атмосфера на них дуже спокійна, а пляжі чисті і доглянуті.

 

Нічне життя.Тайланд як не можна краще підходить для тих, хто хоче випробувати на собі чарівність азіатської екзотики і як слід розважитися.Яскраві враження і галасливі нічні заклади чекають туристів в самій жвавій курортній зоні Тайланда - неповторною Паттаї.

 

Водні види спорту. Тайланд омивається Андаманским морем і Сіамською затокою і приваблює любителів водних розваг зі всього світу.Більшість туристів приїжджає в цю країну заради цікавого дайвінгу і зупиняється на курортах Пхукет і Паттайя.

Источник: msk.viasun.ru

Похожие статьи:

 1. Тайланд Палаюча Путівка
 2. Абакан Тайланд Путівки
 3. Тури в Тайланд Корал
 4. Тури в Тайланд Путівки