Тайланд Тури на Новий Рік

Умови Участі в авторських турах Літаючих Пінгвінів

УСЛОВИЯ УЧАСТИЯ

Для участия в любом из наших авторских туров надо ознакомиться и быть согласным с условиями участия, приведенными ниже:

КТО МОЖЕТ УЧАСТВОВАТЬ?

УМОВИ УЧАСТІ

Для участі в будь-якому з наших авторських турів треба ознайомитися і бути згодним з умовами участі, наведеними нижче:

ХТО МОЖЕ БРАТИ УЧАСТЬ?

У подорож приймаються повнолітні (18+) люди, здатні ходити власними ногами, мають закордонний паспорт терміном закінчення не менше, ніж півроку до кінця бажаної поїздки і гроші в розмірі не менше мінімального бюджету обраної поїздки. Діти, що володіють самохідними властивостями, можуть брати участь в комплекті з батьками.

Ніякі інші ваші особливості ключової ролі не грають!

Слабо-чують, особи похилого віку, німі, сором'язливі, нестримно емоційні, невиліковно нудьгуючі від міської буденності - не соромтеся заявляти про бажання брати участь !!! Вік учасників старше 18 років не грає ролі. У нас в подорож по Азії дитячий погляд на життя несподівано відкривається у людей будь-якого віку.

У цю поїздку ми будемо:

Розміщуватися в готелях середнього рівня і бюджету, з комфортом.
Ходити пішки не більше 5 км в день
Подорожувати з легкими рюкзачками, які буде де скласти на час прогулянок
Добре і смачно харчуватися в кафе різного рівня від макашніц до ресторанів
Їздити тільки по незвідані нами особисто місцях
Чи не залежати від групи, бажаючі пройтися по магазинах або залишитися на пляжі (біля басейну) в день чергового активують - зможуть це зробити безперешкодно.
Знімати відео для блогу FlypengsTV, де кожен, хто захоче зможе взяти на себе роль ведучого шоу) це добровільно. Я можу взагалі не знімати, якщо не хочете брати участь в нашому серіалі.

ПРАВИЛА УЧАСТІ.

НЕ бухати Банку пива за вечерею - не питання, проте ми їдемо в Тай НЕ бухати, а пробувати все нове з чистою свідомістю, до того ж у нас щільний графік і ранні підйоми. Компанія намічається НЕ п'є і якщо ви звикли проводити відпустку за принципом «не випив - НЕ відпочив по-людськи», будь ласка, утримайтеся від поїздки з нами. Чи не бухати - це правило номер один.

В путешествие принимаются совершеннолетние (18+) люди, способные ходить собственными ногами, имеющие загранпаспорт сроком окончания не менее, чем полгода до конца желаемой поездки и деньги в размере не менее минимального бюджета выбранной поездки. Дети, обладающие самоходными свойствами, могут участвовать в комплекте с родителями.

Никакие другие ваши особенности ключевой роли не играют!

Слабо-слышащие, престарелые, немые, стеснительные, неудержимо эмоциональные, неизлечимо скучающие от городской обыденности — не стесняйтесь заявлять о желании участвовать!!! Возраст участников старше 18 лет не играет роли. У нас в путешествии по Азии детский взгляд на жизнь неожиданно открывается у людей любых возрастов.

В данной поездке мы будем:

 • Размещаться в отелях среднего уровня и бюджета, с комфортом.
 • Ходить пешком не более 5 км в день
 • Путешествовать с легкими рюкзачками, которые будет где сложить на время прогулок
 • Хорошо и вкусно питаться в кафе разного уровня от макашниц до ресторанов
 • Ездить только по изведанным нами лично местам
 • Не зависеть от группы, желающие пройтись по магазинам или остаться на пляже (у бассейна) в день очередного активити – смогут это сделать беспрепятственно.
 • Снимать видео для блога FlypengsTV, где каждый, кто захочет сможет взять на себя роль ведущего шоу) это добровольно. Я могу вообще не снимать, если не хотите участвовать в нашем сериале.

ПРАВИЛА УЧАСТИЯ.

НЕ БУХАТЬ Банка пива за ужином – не вопрос, однако мы едем в Тай не бухать, а пробовать все новое с чистым сознанием, к тому же у нас плотный график и ранние подъемы. Компания намечается не пьющая и если вы привыкли проводить отпуск по принципу «не выпил – не отдохнул по-человечески», пожалуйста, воздержитесь от поездки с нами. Не бухать – это правило номер один.

Источник: flyingpenguins.ru

Похожие статьи:

 1. Тайланд Путівка на Двох
 2. Тайланд Відпочинок жовтня
 3. Тайланд Види Туризму
 4. Тайланд Тур Оператор
 5. Тайланд Туризм Ціни