Карта Курортів Таїланду

Таїланд: Таїланд карта
   
     
 
         
 

Головна / Таїланд / ціни на путівки по турах в Тайланд / карта Тайланда

 

Для туристів, які збираються відвідати Таїланд пропонуємо ознайомитися з картою Тайланда.

 

Королівство Таїланд - переважно буддійське держава в Південно-Східній Азії, розташована між Індією і Китаєм, майже рівновіддаленим від обох країн.Протягом багатьох століть ця країна, відома в інших країнах під ім'ям Сіам, була була міграційним, культурним і релігійним перехрестям Південно-Східної Азії.Площі в 510000 кілометрів kvadratnиh, Таїланд Території майже дорівнює Франції.Населення країни становить близько 57 мільйонів чол. Тайланд межує з М'янмаром на заході і на півночі, з Лаосом на північному сході, з Камбоджею на південному сході і з Малайзією на півдні. Географічно Таїланд ділиться на шість основних регіонів:

 

Гірський, покритий лісами, північ, де використовують слонів на лісорозробках, а зимові температури повітря досить прохолодні для вирощування фруктів помірного поясу, таких як полуниця і персики.

 

Велике Північно-східне плато, обмежене в основному річкою Меконг, де більше 5 000 років тому процвітала одна з найдавніших у світі цивілізацій Бронзового Століття.

 

Центральна рівнина, що є за природними умовами одним з найсприятливіших в світі регіонів для вирощування рису і фруктів.

 

Східна прибережна рівнина, прекрасні дрібнопіщані пляжі якої зробили її місцем, де розташовані і з'являються нові всесвітньо відомі морські курорти.

 

Південний півострів, що вражає мальовничою красою природи, де також розвинені життєво необхідні для економіки країни галузі промисловості: олов'яні рудники, виробництво натурального каучуку, рибальство і рибообробна промисловість.

 

сторінка карта:

 

Карта Таїланду: керівництво ваш Звуть "Каріатида" ® (Москва)

 
 
   
       
 

Тури на відпочинок до Туреччини - відпочинок в Анталії, Бодрумі - кращі ціни літа 2014 року!

 
 

Відпочинок на морі у Франції, тури на Лазурний берег Франції - ціни від 33 990 руб / чол / тур

 
 
 

Источник: www.kariatida.com

Похожие статьи:

  1. Пляжні Курорти Таїланду
  2. Всі Курорти Таїланду
  3. Кращі Курорти Таїланду
  4. Міста Курорти Таїланду
  5. Екскурсія в Таїланді