Відпочинок на Морі Тайланд

Я (Сергей Тихонов) по дороге на пирс пляжа Та Ваен (остров Ко Лан, Таиланд) Влітку (і не тільки) багатьом хочеться відпочити на морі.Не виняток і ми з дружиною. У 2008-му році ми відпочивали в Криму (Україна), в 2010-му - в Таїланді (а я ще й у сусідню Камбоджу на екскурсію з'їздив), а цього року - у Туреччині (в Анталії).Сестричка моя сьогодні повинна бути вже в селищі Шепсі (Туапсинський район), куди вони поїхали всією родиною, з однорічною дитиною, на машинах (я там теж відпочивав у 2006-му році, і мені там сподобалося, бо там затишно і дешево).

 

До речі, на Чорноморському узбережжі України є ще одне цікаве і недороге місце для відпочинку, про який не всі знають - селище Затока в 60-ти кілометрах від Одеси.Оренда житла в Затоці доступна практично для всіх. Сам селище Затока, бази відпочинку, готелі і приватний сектор курортної зони відпочинку розташовані між Дністровським лиманом і Чорним морем.Тому там багато цілющих вод. До того ж цей селище знаходиться поблизу від відомого осередку гумору - Одесою-мамою.А ще там є безперервна п'ятикілометрова лінія чистого піщаного пляжу шириною у п'ятдесят метрів.

 

У Криму, на мисі Тарханкут, де ми з дружиною відпочивали в 2008-му році, теж був лиман з цілющою гряззю, але ми там не купалися, запах трохи відштовхував.Але пляжі поруч з лиманом там теж піщані, а в інших місцях - кам'янисті і галькові.У Євпаторії, розташованої поблизу, вода тепліше, так як там бухта, але пляжі там галькові.У Туреччині пляжі теж, в основному, галькові. А ось в Таїланді - чистий білий пісок, особливо на островах.Voobŝe подивитися все добре!

Источник: stikhonov.ru

Похожие статьи:

  1. Відпочинок в Таїланді Крабі
  2. Відпочинок в Таїланді Зараз
  3. відпочинок Таїланді
  4. Відпочинок Тайланд Самуї
  5. Відпочинок в Пата Тайланд