Тайланд Туризм Ціни

Turи в Таїланді навколо Іжевська - від 23 500
Відпочинок в Таїланді 2013
   
 • Віза: не потрібна (до 30 днів)
 •  
 • Ціни на тури в Тайланд 2014: від 23 400 руб.на людину (з Казані)
 •  
 • Сезон: найкращий час для відпочинку в Таїланді: листопад, грудень, січень, лютий, березень.Але в принципі можна відпочивати цілий рік.
 •  
 • Місцевий час: 2:56 (+3 години c Іжевському)
 •  
 

Тайланд - екзотична країна Південно-Східної Азії, яка в останні десятиліття стала надзвичайно популярною на світовому ринку туризму.У Таїланді можна чудово відпочити на пляжі в оточенні дивовижної природи тропіків, познайомитися з самобутньою культурою тайців і оглянути старовинні пам'ятки.Сьогодні в Тайланд їдуть відпочивати як сімейні туристи з дітьми, так і молодіжні компанії, спраглі яскравих розваг.

 

Курорти Таїланду

 

Паттайя і Пхукет вважаються найвідомішими курортами Таїланду.Популярність на туристичному ринку поступово набирають курорт Хуахін, провінція Крабі та острова Самуї і Чанг.

 ((Н3)) Клімат  

Таїланд - країна з тропічним vlazhnиm klimatom.Комфортна для відпочинку погода встановлюється на курортах цієї країни в жовтні-квітні.

 

Чим зайнятися?

 

Пляжний відпочинок. Тайланд - улюблене напрямок пляжного відпочинку туристів усього світу.Чисті тропічні пляжі цієї країни з дрібним білосніжним піском вважаються одними з кращих на планеті.Враження від відпочинку приємно доповнюють розваги і хороше обслуговування в готелях.Тайланд встиг стати популярним туристичним напрямком і з причини доступних цін - сьогодні в цій країні можна недорого і якісно відпочити.

 

Сімейні тури. Яскравий екзотичний Тайланд відмінно підходить для відпочинку з сім'єю.Найбільш придатними курортами для подібного відпочинку вважаються острова Самуї, Пхукет і Чанг.

 

Нічне життя. Нічне життя сучасного Таїланду дуже гучна і жвава, особливо це стосується таких курортів, як Паттайя і Пхукет.

 

Активний відпочинок. Пляжний відпочинок в Таїланді можна поєднувати з заняттями водними видами спорту.Гості цієї країни вивчають підводний світ Таїланду, займаються серфінгом і віндсерфінгом.

 

Пам'ятки. Бангкок, столиця Королівства Таїланд, притягує туристів як магнітом.У цьому галасливому мегаполісі збереглося чимало старовинних споруд - мечетей, храмів, палаців.Туристам також рекомендується відвідати Національний парк Као-Лак.

Источник: izhevsk.viasun.ru

Похожие статьи:

 1. Тайланд Види Туризму
 2. Тайланд Тури на Новий Рік
 3. Тайланд Ціна Тура
 4. Тайланд Дешеві Тури
 5. Тайланд Тур Оператор