Відпочинок в Таїланді Фото Відгуки

Відгуки туристів про відпочинок у Паттаї (Таїланд), відгуки про

Відгуки туристів про Паттаї

 

Паттайя. Відгуки туристів

               
Citin Loft Pattaya - Паттайя  

Провела два тижні в цьому готелі.Спочатку, знаючи, що ця марка готелів по всьому світу вважається непоганий, зраділа, а потім розчарувалася.Фойє скромне. Номери сподобалися, вони великі, чисті, кожен день прибиралися без всяких чайових.Відразу ж після заселення, що не ...

 
3 24 червня 10:44 87
               
Паттайя - Таїланд  

Про поїздку на річку Квай, і порівняння 2-х тур операторів пропонують цю екскурсію.Бібліо глобус і так званий "вуличний оператор" (придбання екскурсій на вулицях міста).  

1 3 червня 9:25 325
        Паттайя, Бангкок - Таїланд, Сієм Ріп - Камбоджа  

10ти денну подорож в Тайланд.      

   
червня 12:00 2 2 221
        Ао Нанг Біч, Паттайя, Бангкок - Таїланд  

Звіт про моєму першому самостійному подорожі по Таїланду.про який я давно мріяв. У Таїланді все радує око: благодатний клімат, синява неба, смарагдова тропічна рослинність, безкрайні морські простори і доброзичливе населення.За 22 дня я побачив столицю-Бангкок, розгульне Паттайю і найкрасивіший південний регіон Таїланду-Крабі.

     
  Central Pattaya Garden Resort - Паттайя  

Готель не відповідає заявленим зіркам, описам і фото на сайтах.Все набагато гірше. На території йде будівництво, скрізь купи сміття, басейну немає і не буде в найближчі роки.Номери Ubogie, vonyuchie захищені форми і sиrosti. Заявлений в будь-якій ситуації в Calve ocheny zasharpannaya.В даному розділі знаходяться відгуки туристів про Паттаї, що описують переваги цього райського містечка.Ви зможете отримати інформацію про ціни в тайських клубах і ресторанах.Також важливі відгуки про готелі Паттайя, які допомагають вибрати відповідну готель.На курорті багате нічне життя, що теж є темою, яку освітлюють відгуки про відпочинок в Паттаї.Інформація даного розділу дуже різноманітна, тому про якому б нюансі відпочинку на цьому курорті вам ні захотілося дізнатися, відгуки про Паттаї (Таїланд) задовольнять вашу цікавість.

Источник: www.tourister.ru

7 29 квітня 9:57 939

Похожие статьи:

  1. Відпочинок в Таїланді Влітку
  2. Відпочинок в Таїланді Поради
  3. Відпочинок в Таїланді Путівки
  4. Відпочинок в Таїланді Готелі Пхукета
  5. Відпочинок в Таїланді Самуї Відгуки